Dimantu mozaīkas komplekts ( 30x30 cm.) Iso Trade 17011

Dimantu mozaīkas komplekts ( 30x30 cm.) Iso Trade 17011

Modelis: Iso Trade 17011
Pieejamība:
1
Cena: 6,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  8+
Izmērs (cm):  30 х 30
Iepakojuma izmērs (cm):  30 х 8
Ražotājvalsts:  Ķīna
UZŅEM ILGAS STUNDAS - izšūšana ar dimantiem sastāv no attēla gatavā raksta aizpildīšanas ar maziem dažādu krāsu dimantiem. Tas ir ilgstošs darbs, kas neprasa nekādas īpašas prasmes, bet tikai pacietību un precizitāti. Tā ir interesanta ideja brīvā laika pavadīšanai, kas var pārvērsties par jaunu, neparastu hobiju.
PAMODIET RADOŠUMU UN ATTĪSTĪT IEDOMĀJUMUS - mākslinieciskām aktivitātēm, īpaši dimantu apgleznošanai, ir liela ietekme uz radošumu un iztēli, kas atmaksājas daudzās citās dzīves jomās.
NOŅEM STRESU UN PĀRVĒRT CIETU - dimanta mozaīka prasa lielu koncentrēšanos, precizitāti un pacietību. Tas ir veids, kā koncentrēt savas domas tikai uz šo darbību, lai jūs varētu atbrīvoties no stresa un uz laiku atrauties no ikdienas.
DĀVINA SKAISTI PĒC GATAVA - gala rezultāts ir iespaidīgs ne tikai cilvēkam, kurš nodarbojies ar dimanta krāsošanu, bet arī visiem, kas redz attēlu. Dimanti maigi mirdz, radot pārsteidzošu iespaidu. Gatavo attēlu var ierāmēt vai pakārt bez rāmja - tas noteikti kļūs par unikālu interjera apdari.
SPECIFIKĀCIJA:
    modelis: koks
    izmēri: 30x30 cm
    audums, kas pārklāts ar līmējošu slāni: jā
    svars: 0,1 kg
    svars iepakojumā: 0,103 kg
IEKĻAUTS:
    bilde
    krāsaini dimanti
    aplikators
    sausa līme
    konteinersSalīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips