Mīļie un foršie draugi!
No 15.11 strādājam epidemioloģiski droša "ZAĻAJĀ" režīmā. Ienacot būs jāuzrāda derīgs QR + pase vai ID karte
!!! "SARKANAJĀ" režīmā - izsniedzam pasūtījumus (veiktas mūsu mājas lapā) ēkas otrā pusē ar iespēju apmaksāt pie saņemšanas.
Ir jautājumi? Zvaniet ! +371 26004172

PAWZ The Calming Pup Pavadonis bērniem/nakts gaisma hand2mind 93384

PAWZ The Calming Pup Pavadonis bērniem/nakts gaisma hand2mind 93384

Modelis: hand2mind 93384
Pieejamība:
1
Cena: 29,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  3+
Iepakojuma izmērs (cm):  15 х 13 х 13
Ražotājs / Ražotājvalsts:  Learning Resources / ASV
Daļu skaits iepakojumā:  2
Izgatavots no:  plastmasas.
Praktizējiet uzmanību bērniem ar PAWZ, The Calming Pup™ — bērnu apgaismojuma pavadoni, kas vienlaikus ir arī nakts gaisma. Saspiediet PAWZ pēdu un izpildiet apgaismojuma norādījumus, kas palīdz bērniem veikt 3 elpošanas vingrinājumus bērniem. Bērni ieelpo, kad PAWZ kļūst gaišāks, un izelpo, kad gaisma kļūst tumšāka. PAWZ ir iebūvēta nakts gaismas funkcija, kuru var iestatīt uz 5, 15 vai 30 minūtēm.
Sekojiet līdzi PAWZ, The Calming Pup vadītajiem elpošanas vingrinājumiem bērniem, ieelpojot, kad PAWZ spīd, un izelpojot, kad gaisma samazinās.
Šis nomierinošais pavadonis vada bērnus cauri 3 elpošanas modeļiem, ko mudina gaisma: kvadrātveida elpa (zaļā gaisma), 4x4 elpa (zilā gaisma) un kāpņu elpa (dzeltenā gaisma).
Šī aizraujošā elpas aktivitāte mudina bērnus būt pilnībā klātesošam un apzināties savas domas un jūtas.
To ir viegli sākt. Saspiediet PAWZ kāju, lai ieslēgtu gaismu, un ieelpojiet, kad viņš spīd, un izelpojiet, gaisma kļūst blāva.
PAWZ ir arī nakts gaismas funkcija ar baltu, zaļu, zilu, dzeltenu un violetu krāsu izvēli, kā arī taimera funkcija, kuru var iestatīt uz 5, 15 vai 30 minūtēm.
Nav nepieciešamas baterijas – PAWZ ir iebūvēts uzlādējams akumulators un USB pieslēgvieta vienkāršai un ērtai uzlādei.
Ietver PAWZ, The Calming Pup, USB vadu un darba sākšanas rokasgrāmatu.
Sociāli emocionālā mācīšanās (SEL) ir pašapziņas, paškontroles un starppersonu prasmju attīstīšanas process, kas bērniem ir nepieciešams visu mūžu. Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips