Mīļie un foršie draugi!
No 15.11 strādājam epidemioloģiski droša "ZAĻAJĀ" režīmā. Ienacot būs jāuzrāda derīgs QR + pase vai ID karte
!!! "SARKANAJĀ" režīmā - izsniedzam pasūtījumus (veiktas mūsu mājas lapā) ēkas otrā pusē ar iespēju apmaksāt pie saņemšanas.
Ir jautājumi? Zvaniet ! +371 26004172

Educational Insights Dino ekskavatora rotaļlietu komplekts GeoSafari Jr. Dino Discovery T-Rex

Educational Insights Dino ekskavatora rotaļlietu komplekts GeoSafari Jr. Dino Discovery T-Rex

Modelis: Educational Insights EI-5180
Pieejamība:
1
Cena: 21,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  4+
Iepakojuma izmērs (cm):  19 х 16 х 8
Ražotājs / Ražotājvalsts:  Educational Insights / ASV
Daļu skaits iepakojumā:  6
Izgatavots no:  plastmasas.
Geosafari® Jr. Dino Discovery Dig T-Rex dino ekskavatora rotaļlietu komplekts bērniem ir lieliska dāvana topošajam paleontologam, un to var izmantot atkal un atkal! Iedziļinieties atkārtoti lietojamajā kalnu korpusā, iztīriet īstos dino netīrumus un izraujiet mini T-Rex skeleta modeli un noslēpumaini paslēpto dārgakmeni. Saglabājiet netīrumus un izmantojiet to vēlreiz! Veidojamos, taustāmos dino netīrumus var saspiest, saspiest un iespiest fosilās formās, un tie nekad neizžūst, tāpēc jautrība nekad nebeidzas.
Iepazīstieties ar aizvēsturisko mācību prieku, izmantojot Geosafari® Jr. Dino Discovery Dig T-Rex ekskavatora rotaļlietu komplektu.
Atrodi pārsteigumus, kas paslēpti atkārtoti lietojamajos dino netīrumos! Izrok Tyrannosaurus Rex skeletu, atrodi apslēpto dārgakmeni un uzzini jautrus faktus par dinozauriem.
Salieciet mini skeleta modeli un pēc tam saspiediet, saspiediet un iegremdējiet atkārtoti lietojamos dino netīrumus fosilajās veidnēs, lai stundām ilgi pavadītu radošu spēli.
Dino netīrumi nekad neizžūst, tāpēc izklaidējošā jautrība nekad nebeidzas! Kad atskaņošanas laiks ir beidzies, uzglabājiet dino netīrumus vulkāna kalna korpusā.
Dino netīrumu saspiešana, saspiešana un formēšana palīdz attīstīt smalkās motorikas, un dino netīrumu tekstūra ir ideāli piemērota maņu spēlei.
Kalna izmēri ir 12 cm A x 13 cm W.
Pieejami arī Geosafari® Jr. Dino Discovery Dig Triceratops, kas tiek pārdoti atsevišķi.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips