Saistībā ar Valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, sākot ar 11. oktobrī, klātienē mūsu veikalu varēs apmeklēt ar COVID 19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu, kuru vajadzēs uzrādīt pie ieejas kopā ar personas apliecinošo dokumentu (pasi vai id-karti)

Kuriem nav COVID 19 sertifikāta, aicinām noformēt pasūtījumu mūsu mājas lapā un izņemt to mūsu noliktavā - ieeja ēkās otrā pusē.

Norēķināšanās iespējas:
- Bankas kartes
- Skaidrā naudā

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet 26004172 atbildēsim uz visiem jautājumiem.

Dzelzceļa sacīkšu trase 2in1 XXL liels (192 el.) Iso Trade 2902

Dzelzceļa sacīkšu trase 2in1 XXL liels (192 el.) Iso Trade 2902

Modelis: Iso Trade 2902
Pieejamība:
1
Cena: 30,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  5+
Izmērs (cm):  86 х 74 х 31
Iepakojuma izmērs (cm):  48 х 32 х 12
Ražotājvalsts:  Ķīna
Darbojas no baterijas (nav iekļautas), tips un daudzums:  3 х АА
Daļu skaits iepakojumā:  192
Izgatavots no:  plastmasas.
Šī dubultā sacīkšu trase ar divām sliedēm automašīnai un lokomotīvei ir sapņu rotaļlieta katram bērnam, kuru aizrauj dažādi transportlīdzekļi. Tas ļauj jautri pavadīt laiku, īpaši sliktos laika apstākļos.
2 in 1 sacīkšu trase ir divu līmeņu rotaļu dzelzceļš ar pārsēšanos, kā arī automašīnu sacīkšu trase. Komplektā ir divi krustojumi, kas nesaskaras, un divas cilpas, kuru dēļ automašīna un vilciens nesadursies, sekojot noteiktajām sliedēm. Gan vilcienam, gan automašīnai ir ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis un tie paši pārvietojas pa atsevišķām sliedēm. Lokomotīve aiz muguras ved divas kravas automašīnas ar kravu, tā rada arī reālistiskas skaņas. Ejot cauri tiltam, sāk mirdzēt krāsainās gaismas. Komplektā ietilpst arī dekoratīvi elementi (koks, ceļa zīmes un kravas automašīna). Komplekts sastāv no 192 daļām! Tik daudzi piederumi garantēs jautru spēles laiku, kas ilgs daudzas stundas. Konstrukcijas elementi ļauj uzbūvēt lielu sliežu ceļu ar daudzām dažādām sadaļām. Sliedes var izmantot kopā vai atsevišķi. Dažādos trases posmus var ātri un viegli apvienot, lai bērniem nebūtu problēmu to salikt. Tapas nodrošina komplekta stabilitāti spēles laikā. Rotaļlieta piedāvā bagātīgu, radošu un aizraujošu spēles laiku, kas ilgs stundas. Bērni var spēlēties paši, kopā ar draugu, kopā ar pieaugušajiem vai kopā ar citiem lielākā grupā. Komplektam ir pievilcīgs un estētisks izskats, un rūpīga apdare ar spilgtām krāsām, kas piesaistīs bērnu uzmanību un mudinās viņus spēlēties ar komplektu.
Produkts ne tikai garantē daudz jautrības, bet arī ietekmē bērna intelektuālo attīstību. Tas uzlabo viņu kustības un palīdz veicināt roku un acu koordināciju. Tas stimulē viņu iztēli un palīdz attīstīt manuālās prasmes. Spēles laikā bērni, spēlējoties ar citiem, var praktizēt savas starppersonu prasmes un uzlabot komunikācijas spējas, kā arī sociālo integrāciju.
2 vienā sacīkšu trase ir ideāla dāvana. Tas izraisīs smaidu daudziem mazu seju!Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips