Radiovadāms rotaļu dinozaurs ar pulti un skaņu 9444

Radiovadāms rotaļu dinozaurs ar pulti un skaņu 9444

Modelis: Iso Trade 9444
Pieejamība:
1
Cena: 25,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  3+
Izmērs (cm):  45 x 22
Iepakojuma izmērs (cm):  22 x 29 x 13
Ražotājvalsts:  Ķīna
Daļu skaits iepakojumā:  2
Izgatavots no:  plastmasas.
ZIONIE FIRE - dinozaurs ir aprīkots ar apgaismojumu un skaņas efektiem. Viņa mute iedegas, kad viņš pārvietojas, un pats galvenais? Rūkšanas laikā no mutes izplūst auksts tvaiks, kas imitē uguni! Nav nekā īstāka - katrs bērns būs sajūsmā par šādu rotaļlietu! Produkts ir aprīkots ar skaļruni, caur kuru var dzirdēt skaņas, kas imitē dinozauru skaņas.
    TĀLVADĪBA - tālvadības pults un uz tās esošā dinozauru skulptūra ir papildu pievilcība un interesanti sevi prezentē jaunā seno radību noslēpumu pētnieka plauktā. Tas ļauj tālvadību līdz 10 / 15m.
    ENERGIJAS taupīšanas režīms - rotaļlietai ir divas pogas, kuras jāieslēdz, lai to aktivizētu. Ja spēle ar dinozauru tiek pārtraukta, dinozaurs iet gulēt, lai restartētu, ir jāieslēdz poga, kas atrodas kreisajā pusē pie astes. Galvenais ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis atrodas uz mājdzīvnieka vēdera.
    KUSTĪGI ELEMENTI - pēc tālvadības pults labās pogas nospiešanas dinozaurs virzās uz priekšu. Pārvietojoties, automātiski ieslēdzas mutes apgaismojums.
    SPECIFIKĀCIJA - vecums: 3+; dinozauru barošanas avots: trīs 700 mAh 1,2 V uzlādējamas baterijas (iekļautas komplektā); tālvadības barošanas avots: 3x AA (nav iekļauts komplektā); pilota diapazons: 10 / 15m; izmēri (platums / augstums): 45 / 25,5cm; komplekta svars: 0,8 kg; svars ar iepakojumu: 0,86 kg.
SPECIFIKĀCIJA
    vecums: 3+
    dinozauru barošanas avots: 3 uzlādējamas 700 mAh 1,2 V baterijas (iekļautas komplektā)
    tālvadības padeves barošana: 3x AA (nav iekļauts komplektā)
    pilota diapazons: 10 / 15m
    izmēri (platums / augstums): 45 / 25,5cm
    komplekta svars: 0,8 kg
    svars ar iepakojumu: 0,86 kg
IEKĻAUTS
    dinozaurs
    tālvadības pults
    ūdens pudele
    strāvas vads
Interaktīvās rotaļlietas ne tikai nodrošina bērnus ar izklaidi, bet arī pamazām iemāca viņiem izmantot jaunākās elektroniskās ierīces. Ar tālvadību vadītais dinozauru robots ir vienkārši lietojams, bet tajā pašā laikā pievilcīgs aparāts, kam nepieciešama bērna uzmanība un iesaistīšanās, spēlējoties ar to. Vadāms ar divfunkciju tālvadības pulti, kas ļauj kustēties dinozauriem un aktivizē skaņas un gaismas efektus, kā arī aukstu tvaiku.
Spilgtās rotaļlietu krāsas apvienojumā ar kvēlojošiem elementiem piesaista uzmanību. Detalizēti seno rāpuļu uzbūves raksturlielumi - šajā modelī līdzība ar plēsīgajiem tirānozauriem - ļauj iepazīties ar šādām radībām. Mēroga pārklāta āda, plata galva un kustīga mute ar baltu zobu rindu, kā arī muguras un priekšējo ķepu pārvietošana ar spīlēm ir interesanta pieredze jaunākajiem pētniekiem, kuri var uzsākt īstu aizraušanos vai vismaz interesantu hobiju.
DINOSAURU FUNKCIJAS
    "uguns" tvaiks no mutes
    fona apgaismojums
    rūcošs dinozaurs
    iet
AUKSTAIS Tvaiks - LAUZOŠA UGUNS
Dinozaurs ne tikai staigā un kustas, tam ir arī izgaismota mute, un izplūst auksts tvaiks, kas imitē rībošu uguni! Fenomenālais efekts iepriecinās ikvienu bērnu!
TĀLVADĪBA
Tālvadības pults un uz tās dinozauru skulptūra ir papildu pievilcība un interesanti sevi prezentē jaunā seno radību noslēpumu pētnieka plauktā. Tālvadības pulti darbina 3 AA baterijas (nav iekļautas komplektā). Tas ļauj tālvadību līdz 10 / 15m.
Labā poga - virzot dinozauru uz priekšu - mutes fona apgaismojums automātiski ieslēdzas.
Kreisā poga - auksts tvaiks
ENERGIJAS TAUPĪŠANA
Rotaļlietai ir divas pogas, kuras jāieslēdz, lai to aktivizētu. Ja spēle ar dinozauru tiek pārtraukta, dinozaurs iet gulēt, lai restartētu, ir jāieslēdz poga, kas atrodas kreisajā pusē pie astes.
Galvenais ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis atrodas uz vēdera.
IEKĻAUTAS AKUMULATORI
Komplektā ietilpst 3 700 mAh akumulatori, kā arī papildu kabelis to uzlādēšanai.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips