Koka darbnīca bērniem ar instrumentiem. Iso Trade 9421

Koka darbnīca bērniem ar instrumentiem. Iso Trade 9421

Modelis: Iso Trade 9421
Pieejamība:
2
Cena: 26,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  3+
Izmērs (cm):  16,5 x 26 x 25
Iepakojuma izmērs (cm):  33 x 28 x 18
Ražotājvalsts:  Ķīna
Daļu skaits iepakojumā:  40
Izgatavots no:  koka.
DARBNĪCA ZĒNIEM - KOKA KASTE 2IN1
    2in1 - EXTENDED BOX - produkts apvieno 2 pielietojumus, tradicionālu darbnīcu un pārnēsājamu, izvelkamu kasti. Atvilktnei ir praktisks rokturis, kas pārvēršas kastē, bērns var turēt instrumentus tajā, un, pateicoties tam, ka elements ir noņemams, to var nēsāt, kas noteikti sagādās vēl lielāku prieku mazulim.
    Izturīgs un ciets - koka elementi ātri nepasliktinās, un tos var izmantot daudzas reizes. Viņi nebaidās no jautrības - tie paliks neskarti pat pēc āmuru stundām. Ciets komplekts ir arī bērna drošība - mums nav jābaidās, ka bojātais elements iesprūst rokturī.
    PAMODINA IEDOMĀJUMU - bērns var pārvērsties par DIY, palīgstrādnieku vai mehāniķi, atdarināt pieaugušo aktivitātes un justies kā tētis, kurš mājās veic nelielu remontu (viņš var arī "palīdzēt" tētim ar īstu āmuru ar savu āmuru). Papildus tradicionālajām rotaļām bērns no komplektā iekļautajiem elementiem var uzbūvēt ekskavatoru, celtni, vējdzirnavas, lidmašīnu, robotu un daudz ko citu.
    ATTĪST MANUĀLĀS SPĒJAS - jautrība ļauj attīstīt mazo roku motoriku. Precīza āmura sitšana, skrūvēšana un atskrūvēšana, mērīšana ar mēru ir darbības, kas uzlabo roku prasmes - tas noderēs, piemēram, vēlāk mācoties rakstīt.
    SPECIFIKĀCIJA - vecums: 3+; elementu skaits: 40; izmēri (garums / platums / augstums): 16,5 / 26 / 25cm; komplekta svars: 1,4 kg; svars ar iepakojumu: 1,73 kg.
SPECIFIKĀCIJA
    vecums: 3+
    elementu skaits: 40
    izmēri (garums / platums / augstums): 16,5 / 26 / 25cm
    svars: 1,4 kg
    svars ar iepakojumu: 1,73 kg
IEKĻAUTS
    darbnīca ar stiprinājumu
    izvelkama atvilktne
    āmurs
    ieraudzīja
    taustiņu
    skrūvgriezis
    3 kubi - savieno
    11 sloksnes ar savienojumiem
    3 skrūvju izmēri - kopā 10 skrūves
Lieliska, attīstoša rotaļlieta, kas patiks ikvienam mazam DIY. Koka darbnīca bērniem ļaus ikvienam bērnam kādu laiku pārvērsties par palīgstrādnieku vai mehāniķi. Kas zina, varbūt tas attīstīs patiesu aizraušanos ar DIY? Koka darbnīca ar instrumentiem ir rotaļlieta, kas ļauj bērnam pārvērsties par pieaugušo un atdarināt pieaugušo aktivitātes. Bērns jutīsies kā tētis, kurš mājās veic nelielu remontu. Mācīšanās atdarinot ir labākais veids, kā attīstīt prasmes un izraisīt interesi!
Pateicoties darbnīcai, bērns uzzinās par instrumentiem un principiem, pēc kuriem viņi strādā. Tā ir ideāla dāvanu ideja ne tikai jaunajam DIY, bet arī tiem bērniem, kuriem vēl nav bijusi iespēja atklāt, cik daudz prieka un gandarījuma skrūves, uzgriežņi, kā arī uzgriežņu atslēgas un cits aprīkojums, ko izmanto remontam un remontam.
Koka darbnīca bērniem brīnišķīgi attīsta iztēli un radošumu, kā arī māca tehnisku, loģisku domāšanu. Spēlēšanās ar koka darbnīcu ar instrumentiem ļoti pozitīvi ietekmē bērna roku prasmju attīstību un lieliski praktizē mazās rokas. Koka darbarīku darbnīca ir cieta un izturīga, kā arī droša bērnam.
Papildus tradicionālajām rotaļām bērns var uzbūvēt ekskavatoru, celtni, vējdzirnavas, lidmašīnu, robotu un daudz ko citu.
Mazs mehāniķis varēs ieskrūvēt un salikt elementus. Viņš viegli apgūs dažāda veida materiālu un sastāvdaļu apstrādes principus, kā arī apzināsies, ka, izmantojot mehāniskos instrumentus, jābūt uzmanīgiem.
Izmantojot tik daudz dažādu piederumu, jūs nevarat garlaikoties!
Radošs prieks var ilgt vairākas stundas. Tā ir arī lieliska dāvanu ideja!
Koka instrumentu darbnīca ir ļoti funkcionāla. Tas sastāv no galda ar darba virsmu un atvilktnes ar vietu piederumiem zem tā. Koka darbnīcas darba virsmā tika uzlikts neliels netikums, un tajā tika urbti caurumi, kuros var ieskrūvēt koka skrūves. Sienas aizmugurē izmantoti arī caurumi, kas ļaus izveidot piem. Plaukti instrumentiem.
Papildus 3 skrūvju izmēriem darbnīcas komplektā ietilpst arī uzgriežņi, skrūvgriezis, āmurs, zāģis un uzgriežņu atslēga. Izmantojot tik daudz dažādu piederumu, jūs nevarat garlaikoties! Radošs prieks var ilgt vairākas stundas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips