Dimantu mozaīkas komplekts ( 40x30 cm.) Iso Trade 16213

Dimantu mozaīkas komplekts ( 40x30 cm.) Iso Trade 16213

Modelis: Iso Trade 16213
Pieejamība:
1
Cena: 6,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  8+
Izmērs (cm):  30 х 40
Iepakojuma izmērs (cm):  30 х 8
Ražotājvalsts:  Ķīna
DIAMONDA IZŠUVUMI
ILGAS STUNDAS - dimanta izšūšana sastāv no tā, ka attēlā redzamais gatavais raksts tiek aizpildīts ar maziem dažādu krāsu dimantiem. Tā ir nodarbība daudzu stundu garumā, kas neprasa īpašas prasmes, tikai pacietību un precizitāti. Tā ir interesanta brīvā laika pavadīšanas ideja, kas var pārtapt par jaunu, neparastu hobiju.
STIMULĒ Kreativitāti un attīsta iztēli - mākslas nodarbībām, īpaši dimantu glezniecībai, ir liela ietekme uz radošumu un iztēli, kas atmaksājas daudzās citās dzīves sfērās.
DEPRESI UN DARBA PACIETĪBA - dimanta mozaīka prasa lielu koncentrēšanos, precizitāti un pacietību. Tas ir veids, kā koncentrēt domas tikai uz šo darbību, pateicoties kurai jūs varat mazināt stresu un īslaicīgi izslēgt no ikdienas.
PĒC GATAVA PASĀKUMA PĒC GATAVĀS - gala rezultāts ir iespaidīgs ne tikai personai, kas nodarbojās ar dimanta krāsošanu, bet arī visiem, kas redz attēlu. Dimanti maigi mirgo, radot pārsteidzošu iespaidu. Gatavo attēlu var ierāmēt vai pakārt bez rāmja - tas noteikti kļūs par unikālu interjera apdari.
SPECIFIKĀCIJA - formula: brieži; izmēri: 40x30 cm; audums, kas pārklāts ar adhezīvu slāni: jā; Komplektā ietilpst: krāsaini dimanti, aplikators, sausa līme, trauks; svars: 0,1 kg; svars iepakojumā: 0,103 kg
SPECIFIKĀCIJA:
modelis: brieži
izmēri: 40x30 cm
audums, kas pārklāts ar adhezīvu slāni: jā
svars: 0,1 kg
svars iepakojumā: 0,103 kg
Iekļauts:
bilde
krāsaini dimanti
aplikators
sausa līme
konteinersSalīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips