Saistībā ar Valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, sākot ar 11. oktobrī, klātienē mūsu veikalu varēs apmeklēt ar COVID 19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu, kuru vajadzēs uzrādīt pie ieejas kopā ar personas apliecinošo dokumentu (pasi vai id-karti)

Kuriem nav COVID 19 sertifikāta, aicinām noformēt pasūtījumu mūsu mājas lapā un izņemt to mūsu noliktavā - ieeja ēkās otrā pusē.

Norēķināšanās iespējas:
- Bankas kartes
- Skaidrā naudā

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet 26004172 atbildēsim uz visiem jautājumiem.

Sensorā rotaļlieta - Pop it 13x13 cm. (zaļš) Iso Trade 15556

Sensorā rotaļlieta - Pop it 13x13 cm. (zaļš) Iso Trade 15556

Modelis: Iso Trade 15556
Pieejamība:
4
Cena: 3,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  3+
Izmērs (cm):  13 х 13 х 1,6
Iepakojuma izmērs (cm):  13 х 13 х 1,6
Ražotājvalsts:  Ķīna
Daļu skaits iepakojumā:  1
Burbuļu imitācija - diez vai ir cilvēks, kurš nemīl burbuļu šaušanu. Šāda veida spēle patīk gan pieaugušajiem, gan bērniem, jo ​​tā ir relaksējoša un relaksējoša. Burbuļu antistresa paklājs simulē burbuļu ietīšanu, nodrošinot nebeidzamas snapping iespējas.
    ATKĀRTOTI - maņu paklājs, nospiežot to uz burbuļa, rada raksturīgu sprakšķēšanu, piemēram, burbuļa folijas burbuļu pārsprāgt. Tomēr šeit jautrība nebeidzas, jo viss, kas jums jādara, ir apgriezt pretstresa rotaļlietu iekšpusē un sākt no jauna.
    WORKS ANTI-STRESS - burbuļu antistresa paklājs ir ideāls sīkrīks cilvēkiem, kuri ir noguruši, nervozi un kuriem nepieciešams relaksējošs solis. Sensorais paklājs ir arī interesanta rotaļlieta bērniem, kas atbalsta motorisko prasmju attīstību un vingrina mazās rokas.
    VIEGLI UZGLABĀT TĪRU - maņu paklājs ir izgatavots no augstas kvalitātes silikona, pateicoties kuru to ir droši lietot, patīkami pieskarties, kā arī ļoti viegli tīrīt, lai padarītu to higiēnisku lietošanu.
    SPECIFIKĀCIJA - materiāls: silikons; atkārtoti lietojams: jā; rada raksturīgu burbuļplēves skaņu: jā; atslābina un atslābina: jā; izmēri: 13/13 / 1,6cm; svars: 0,067kg
SPECIFIKĀCIJA:
    materiāls: silikons
    atkārtoti lietojams: jā
    padara raksturīgu burbuļplēves skaņu: jā
    atslābina un atslābina: jā
    izmēri: 13/13 / 1,6cm
    svars: 0,067kg Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips