Radošs magnētu komplekts - kūkas. Iso Trade 11526

Radošs magnētu komplekts - kūkas. Iso Trade 11526

Modelis: Iso Trade 11526
Pieejamība:
2
Cena: 5,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  5+
Iepakojuma izmērs (cm):  27 х 23 х 5
Ražotājvalsts:  Ķīna
Daļu skaits iepakojumā:  7
RADOŠS DIY MAGNETU KOMPLEKTS
DIY DARI PATS - radošs magnētu komplekts ir lieliska dāvana ikvienam mazulim, kuram ir mākslinieka dvēsele. Spēle ar apmetumu bērnam ir lieliska pieredze. Bērniem patīk radīt dažādas formas un pēc tam tās krāsot pēc savām idejām. Tas ir radošās spēles komplekts, veidojot  ledusskapja magnētus zēniem un meitenēm.
IEKĻAUTAS KRĀSAS UN OSTA - komplektā ir krāsas 6 krāsās: oranžā, rozā, zaļā, zilā, dzeltenā un sarkanā krāsā. Neliela birste, kas ļaus kārtīgi nokrāsot rotājumus. Pateicoties šiem sīkrīkiem, jums nekas nav jāpērk. Iekļauts viss nepieciešamais radošā magnēta radīšanai.
DZĪVĀS KRĀSAS - pēc krāsošanas magnēti iegūs skaistas krāsas un būs ideāls rotājums bērnu istabai vai virtuvei. Magnētus var piestiprināt, piemēram, pie magnētiskā dēļa vai ledusskapja.
DAUDZFUNKCIONĀLA - pēc krāsošanas magnēti var pildīt daudzas funkcijas. Viņi lieliski turēs papīra lapas uz ledusskapja vai tāfeles. Tie būs fenomenāla un neparasta bērna istabas dekorācija un lieliska rotaļlieta.
SPECIFIKĀCIJA
materiāls: plastmasa;
pelējuma izmēri (garums / augstums): 18/14 cm;
iepakojuma izmēri (garums / platums / augstums): 27/23 / 5,5 cm;
svars iepakojumā: 0,32 kg
IEKĻAUTS
magnēts
forma 6 magnētiem
birste
bļoda
krāsas
lāpstiņa
ģipsis līdz 145 gramu svaram
Šie unikālie universālie magnēti lieliski piemēroti dažādu uzdevumu veikšanai. Tos var izmantot kā efektīvu ledusskapja rotājumu, noderīgus klipus papīra lapu piestiprināšanai un lielisku rotaļlietu radošiem bērniem.
Magnēti attīsta jaunāko iztēli un stimulē netradicionālu, radošu domāšanu. Tā ir lieliska dāvana gan zēniem, gan meitenēm. Bērni var sakārtot attēlus no viņiem un izveidot savus stāstus ar varoņiem.
Dari pats 
Bērnam pašam jāsagatavo liešana, un pēc žāvēšanas viņš pats krāso savu ideju. Līmējiet lenti, piestipriniet magnētu un tas ir gatavs! Komplekts ļauj jums izveidot 6 dažādus magnētus jautrībai.
Baudīt un mācīt
Krāsainā mozaīka trenē pacietību, plānošanu un loģisko domāšanu. Mīkla, kas ir ideāls veids, kā praktizēt rokas un manuālās prasmes. Viss lieliski trenē bērna kustību precizitāti bērnam, kas nākotnē atmaksāsies.
Šie unikālie universālie magnēti ir lieliski piemēroti dažādu uzdevumu veikšanai. Veids, ko izmantot kā iespaidīgu bērnu ledusskapja pievilcību, klipu motīvs papīra lapu uzrādīšanai un ideāls visiem radošajiem cilvēkiem.
Uzmanību! Produkts nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips