Svarīga informācija!
--- Mēs strādājām ---
Mājas lapā pieņemam pasūtījumus 24/7.
Lūdzam veikt pasūtījumus mūsu mājas lapā www.bernibair.lv un saņemt uz vietās veikalā Cepļa iela 22b, Rīga (izsniegšana, nosaucot pasūtījuma numuru!)

Apmaksā:
- ar bankas karti
- skaidrā naudā
- ar pārskaitījumu


Lūdzu jautājumu gadījumā zvaniet 26004172!

Balansa ritenis Movino Classic WB-01 (tirkīzs/ rozā)

Balansa ritenis Movino Classic WB-01 (tirkīzs/ rozā)

Modelis: Movino Classic WB-01
Pieejamība:
2
Cena: 37,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 3 kg
Izmēri: 83 х 51 x 40 cm
Rekomendējamais vecums: 2+
Ražotājs: Movino
Ražotājvalsts: Polija

Movino Classic balansa ritenis ļauj koncentrēties uz svarīgākajiem riteņbraukšanas pamatiem, kas mācās saglabāt līdzsvaru. Tā vienkāršais, dizains bez pedāļiem ļauj droši vadīt. Bērns jebkurā brīdī var novietot kājas uz zemes, kas iesācējiem sniedz lielisku drošības sajūtu. Izliekts, zems rāmis atvieglo bērnu bērna uzkāpšanu un nokāpšanu no riteņa.

12 collu riteņi ar EVA riepām, kas neprasa apkopi. Drošs stūres rats bez pagrieziena bloķēšanas. Ergonomisks un ērts sēdeklis. Neslīdošas anatomiskas formas rokturi. Rāmis izgatavots no viegla un izturīga tērauda sakausējuma. Ļoti viegla konstrukcija - mazs svars ir ļoti svarīgs pirmajam velosipēdam. Pietiekami liels sēdekļa regulēšanas diapazons - zemākajā pozīcijā ir 32 cm no zemes, un augstākajā līdz 45 cm. Stūres augstums no 51 – 57 cm. Visi izmēri redzami foto. Atbilst Eiropas standartam EN71.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips