Mazā ārsta pirmās palīdzības komplekts un lelle 9511

Mazā ārsta pirmās palīdzības komplekts un lelle 9511

Modelis: Iso Trade 9511
Pieejamība:
1
Cena: 10,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Vecums:  3+
Izmērs (cm):  22 x 15 x 15
Iepakojuma izmērs (cm):  22 x 15 x 15
Ražotājvalsts:  Ķīna
Daļu skaits iepakojumā:  24
Izgatavots no:  plastmasas.
MEDICĪNAS PIEDERUMI - komplektā ir daudz priekšmetu, kas lieliski atdarina reālās ierīces, ko izmanto ārsti, tāpēc jautrība kļūst reāla. Šeit mēs atrodam, cita starpā, IV komplektu, stetoskopu, termometru, apgaismotu zobu spoguli, šķēres, brilles, skābekļa masku - šis aprīkojums ļaus bērnam pilnībā spēlēt ārsta lomu. Komplektā ietilpst arī maza lelle, kas būs pirmais pacients, kurš praktizēs medicīnu.
    PAMODINA IEDOMĀJUMUS - komplekts pārvērtīs jūsu bērnu par ārstu, kurš pārbauda un efektīvi ārstē rotaļu lācīšus, lelles un vecākus. Radošas spēles iespējas ir daudz - jūs varat klausīties elpu ar stetoskopu, izmērīt temperatūru ar termometru, dot pilienu, ja nepieciešams.
    MĀC - labākais veids, kā mācīties, protams, ir mācīšanās caur spēli! Izmantojot ārsta komplektu, jaunākais ne tikai pieradīs pie medicīniskā dienesta, bet arī apgūs pirmās palīdzības pamatprincipus. Spēlēšana ar instrumentiem ļaus jūsu bērnam tos iepazīt, kas var nozīmēt, ka īsta ārsta apmeklējums nebūs tik biedējošs kā iepriekš!
    DROŠS BĒRNAM - visi piederumi ir droši bērnam un tos var lietot no 3 gadu vecuma. Racionalizētās, bērniem draudzīgās formas padara jautrību drošu. Komplektam ir CE un EN 71 sertifikāti.
    SPECIFIKĀCIJA - vecums: 3+; sertifikāti: CE, EN 71; elementu skaits komplektā: 24; korpusa izmēri (garums / platums / augstums): 15/20 / 15cm; komplekta svars ar iepakojumu: 0,48 kg.
SPECIFIKĀCIJA
    vecums: 3+
    sertifikāti: CE, EN 71
    komplekta elementu skaits: 24
    korpusa izmēri (garums / platums / augstums): 15/20 / 15cm
    komplekta svars ar iepakojumu: 0,48 kg
IEKĻAUTS
    čemodāns
    lelle
    pilienu statīvs
    ziepes
    šļirce
    stetoskops
    šķēres x2
    pincetes
    brilles bez lēcām
    termometrs
    skalpelis
    tējkarote
    neiroloģiskais gvel
    paplāte
    apgaismots zobu spogulis
    pilieni
    2x kastes
    skābekļa maska ​​ar skābekļa pudeli
    karstā ūdens pudele
Labi aprīkotais mazais ārstu komplekts ir rotaļlieta, kas iepriecinās ikvienu mazuli neatkarīgi no dzimuma. Medicīniskais čemodāns bērniem ir sensacionāla dāvanu ideja, kas ne tikai lieliski izklaidē, bet arī efektīvi māca. Bērnu ārsta komplekts arī atvieglos vecākiem pieradināt jaunāko ar medicīnisko palīdzību, tāpēc viņi nebaidīsies apmeklēt īstu ārstu nākotnē.
Mazā ārsta komplektā ir daudz priekšmetu, kas lieliski atdarina reālus ārstu izmantotos instrumentus, tāpēc jautrība kļūst reāla. Komplektā ietilpst arī neliela lelle, kas būs pirmais pacients, kurš praktizēs medicīnā.
Šeit mēs atrodam cita starpā IV komplektu, stetoskopu, termometru, apgaismotu zobu spoguli, šķēres, brilles, skābekļa masku - šāds aprīkojums ļaus bērnam pilnībā spēlēt ārsta lomu.
Mazā ārsta komplekts lieliski stimulē jaunāko iztēli. Bērns var kļūt par īstu ārstu, kurš pārbauda rotaļu lācīšus, lelles, vecākus, brāļus un māsas un vecvecākus, pēc tam plāno viņu ārstēšanu un uzrauga slimības laikā. Vajadzības gadījumā pacientus var izmērīt, dot viņiem zāles vai pat pilinātāju. Bērnu ārsta komplekts arī māca empātiju, līdzjūtību un pamata pirmās palīdzības soļus. Bērnu medicīniskais komplekts ir mācīšanās no spēles, kas var pārvērsties par patiesu aizraušanos ar medicīnu. Rotaļlieta ir droša bērniem un to var lietot no 3 gadu vecuma.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips