Galda spēles

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Izglītojoša rotaļlieta "Balance Chicken", Tooky Toy TKC572
  Šī jautrā spēle būs ģimenes iecienītākā. Līdzsvara spēle ar koka nūjām un nūjām. Uzdevums ir pakāpeniski izspiest stieni pēc stieņa ar irbulīšiem, kuriem virsū ir vista, lai tas nenokristu. Spēle palīdz intuitīvi iepazīties ar svara, līdzsvara un līdzsvara, veiklības jēdzieniem. ..
  14,00€
 • Balansa spēle Pizza Iso Trade 1392
  Spēles gaita: spēlētāji pēc kārtas izmet kauliņu, uz kura attēlotas dažādas sastāvdaļas. Izkritušā sastāvdaļa jānovieto uz picas tā, lai tā nenokristu. Ja ir attēls ar visām četrām sastāvdaļām, spēlētājs var izvēlēties vienu no četrām. Attēls ar šefpavāru nozīmē izlaist gājienu. Spē..
  7,00€
 • Bumbiņu ceļš Iso Trade 6135
  Vecums:  3+ Svars:  0,6 kg Izmērs (cm):  35 x 35 x 40 cm Iepakojuma izmērs (cm):  32 x 23 x 8 cm Ražotājvalsts:  Ķīna Daļu skaits iepakojumā:  105 Izgatavots no:  plastmasas. 105 detaļas, ieskaitot 30 stikla bumbiņas. Saliec un la..
  14,00€
 • Bumbiņu labirints Legler 3461
  Koka labirints būs izaicinājums nerviem un rokām. Kompakta spēle ar beigu caurumu laukuma vidū. ..
  13,00€
 • Dejošanas spēle Legler 12028
  Padejosim! Ar šo deju spēli, kas izgatavota no FSC® 100% sertificēta koka, atklātās mazās koka plāksnes parāda deju kustības, kas jāveic. Šīs "kustības" jāveic spēlētājam, kura pagrieziens ir, un tad visi kustības atklātajā secībā ir jāatkārto visiem pārējiem spēlētāji..
  15,00€
 • EduKit 4in1 Cars Kubiki, puzle (30 det.), memo un domino Clementoni 13710
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Cars  puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir pievienoti 6 ..
  13,00€
 • EduKit 4in1 Frozen Kubiki, puzle (30 det.), memo un domino Clementoni 18059
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Frozen puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir pievienoti 6 kubi..
  13,00€
 • EduKit 4in1 Princess Kubiki, puzle 30 det, memo un domino Clementoni 13256
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Disneja princešu puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir ..
  13,00€
 • Galda spēle Chairs ISO Trade 6720
  Vecums:  3+ Izmērs (cm):  5 x 2.5 x 2.5 cm Iepakojuma izmērs (cm):  20 x 14 x 4 cm Ražotājvalsts:  Ķīna Daļu skaits iepakojumā:  24 Šī ir klasiska spēle bērniem un pieaugušajiem. Baudiet laiku kopā ar draugiem vai ģimeni! Kā s..
  3,00€
 • Galda spēle Dobble Paw Patrol Rebel 84594
  Meklējiet pārus starp PAW Patrol varoņiem! Māršals, šķembas, iedzīšana, akmeņains, Zuma, debesis! Varoņu suņi, drosmīgi palīdzot trūkumā nonākušajiem, ir ieradušies pie Dobble kartītēm, lai atbalstītu vismazākos refleksu un uzņēmības attīstībā! Vai varēs..
  20,00€
 • Galda spēle Ludo Legler 10811
  Pele, zilonis un pīle sniedz daudz prieka, spēlējot klasisko Ludo spēli. Pateicoties gudrajam spēles krāsojumam, to var spēlēt pat mazuļi, kuri vēl neprot skaitīt. Trīs draugi ceļo pa spēles laukumu un, cerams, nokļūs mājās, pirms tos notrieks pretinieka figūra. Lieliska galda spēle visai ģimenei..
  18,00€
 • Galda spēle Operācija Dino Surgery Grafix 300031
  Vai jums kādreiz ir bijusi dinozaura operācija un tā ir izņemta no tā ķermeņa? Diezgan liels uzņēmums, ja jūs pieļaujat 1 kļūdu, dinozaurs sāks vibrēt un diemžēl jūsu operācija ir beigusies. Tas, kurš no šī lielā dino ķermeņa noņem visvairāk priekšmētu, ir spēles uzvarētājs. ..
  14,00€
 • Happy Four Line Up 4 mīklu spēle
  Fantastiska puzzle spēle diviem cilvēkiem. Spēle sastāv no tāfeles: 6x7 rindas un žetoni divās krāsās: sarkanā un dzeltenā. Spēles noteikumi: Katrs spēlētājs izvēlas savu žetonu krāsu. Spēlētāji pēc kārtas iemet vienu no saviem žetoniem jebkurā slotā, kas atrodas dēļa augšpusē...
  8,00€
 • Koka arkādes spēle - fosbol Iso Trade 16714
  ĢIMENES FOOSBOLA Veiklības spēle BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM IZKLAIDE MAZAM UN LIELAM - galda mini hokejs ir izklaide, kas neapšaubāmi piesaistīs gan jaunākus, gan vecākus spēlētājus. Tā būs lieliska rotaļlieta bērniem un ģimenes spēlēm, taču tā lieliski darbosies arī ballītēs. ..
  15,00€
 • Koka puzle/tetris/tangram Iso Trade 11226
  KOKAS PUZLE - loģiskā mīkla “3 vienā”: TETRIS, TANGRAM IT 3in1 - mīkla sastāv no 3 dažādu veidu mīklas loģiskai montāžai: Tetris, Tangram un T. Papildus pamatblīvēm, kas izgatavotas no blokiem, jūsu bērns var izveidot praktiski jebko. LĪDZ 37 KRĀSU BLOKI - tos var sakārtot ar ..
  6,00€
 • Learn About Feelings Activity Set Jūtu aktivitāšu komplektu(angļu valodā) hand2mind 92868
  Palīdziet bērniem veidot svarīgas sociāli emocionālas prasmes ar šo aktivitāšu komplektu, kas māca viņiem par jūtām un emocijām sevī un citos ar 10 saistošām aktivitātēm. Bērni saskaņo ķermeņa pozas un sejas izteiksmes, uzzina, ka emocijas dažādiem cilvēkiem var izskatīties a..
  26,00€
 • Leаrning Resources Matematikas spēle "Toucans to Ten" LER 5458
  Šīs tropisko tukānu rotaļlietas ir gatavas matemātikas izklaidēm! Uzziniet faktisko tukānu ģimeņu pamatus līdz 10. Šie tukāni, kas numurēti no 1 līdz 10 un krāsoti 10 košās krāsās, palīdz studentiem apgūt saskaitīšanas un atņemšanas pamati, pārvēr&sc..
  32,00€
 • Liels galda futbola komplekts - 18 spēlētāju futbola spēle Iso Trade 1564
  Aizraujoša spēle, kuru mīl ne tikai bērni, bet arī pusaudži un pieaugušie. Lielā galda futbola spēle lieliski palīdz integrēt dažādas paaudzes. Ir grūti atrast kādu, kurš negribētu pārbaudīt savas prasmes galda futbola spēles laikā. Lai varētu jautri pavadīt laiku, jums nav j..
  35,00€
 • Ļodzīgā siena Legler 4746
  Vecums:  3+ Svars:  0,72 kg Izmērs (cm):  24 x 7.5 x 16 cm Iepakojuma izmērs (cm):  28 x 24 x 4 Ražotājs / Ražotājvalsts:  Small Foot/Lelgler / Vācija Izgatavots no:  koka.   Legler Ļodzīgā siena. Ak, šī siena ir diezgan nestab..
  20,00€
 • Magnētiskais - galda hokejs Legler 6574
  Šī spēle prasa ātru reakciju un prasmīgus pirkstus. Novieto spēlētājus tiem paredzētajās vietās, iesit ripu pretinieka vārtos, vienlaikus aizstāvot pats savus vārtus no pretinieka uzbrukumiem.  ..
  21,00€ 25,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips