Galda spēles

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Izglītojoša rotaļlieta "Balance Chicken", Tooky Toy TKC572
  Šī jautrā spēle būs ģimenes iecienītākā. Līdzsvara spēle ar koka nūjām un nūjām. Uzdevums ir pakāpeniski izspiest stieni pēc stieņa ar irbulīšiem, kuriem virsū ir vista, lai tas nenokristu. Spēle palīdz intuitīvi iepazīties ar svara, līdzsvara un līdzsvara, veiklības jēdzieniem. ..
  14,00€
 • 3D kubs - labirints KX6982
  3D labirints ir prasmju spēle. Šī ir šķietami vienkārša spēle, kas jūs izklaidēs stundām ilgi. Kuba iekšpusē ir labirints, kas pilns ar pagriezieniem, takām un strupceļiem. Figūriņas iekšpusē kopā ar labirintu atrodas neliela metāla bumbiņa, kas ..
  3,00€
 • Balansa spēle Pizza Iso Trade 1392
  Spēles gaita: spēlētāji pēc kārtas izmet kauliņu, uz kura attēlotas dažādas sastāvdaļas. Izkritušā sastāvdaļa jānovieto uz picas tā, lai tā nenokristu. Ja ir attēls ar visām četrām sastāvdaļām, spēlētājs var izvēlēties vienu no četrām. Attēls ar šefpavāru nozīmē izlaist gājienu. Spē..
  7,00€
 • Bumbiņu labirints Legler 3461
  Koka labirints būs izaicinājums nerviem un rokām. Kompakta spēle ar beigu caurumu laukuma vidū. ..
  13,00€
 • Dejošanas spēle Legler 12028
  Padejosim! Ar šo deju spēli, kas izgatavota no FSC® 100% sertificēta koka, atklātās mazās koka plāksnes parāda deju kustības, kas jāveic. Šīs "kustības" jāveic spēlētājam, kura pagrieziens ir, un tad visi kustības atklātajā secībā ir jāatkārto visiem pārējiem spēlētāji..
  15,00€
 • Domino vilciens 6680
  Izmantojot Domino vilciens palīdzību, bērni varēs veidot fantastiskas domino ķēdes, lai jautri skatītos ķēdes krišanu. Domino vilciens var pārvietoties visos virzienos, jums vienkārši ir jāmaina virziens. Komplektā 1 vilciens domino kauliņu ķēdes veidošanai un 80 krāsain..
  18,00€
 • EduKit 4in1 Cars Kubiki, puzle (30 det.), memo un domino Clementoni 13710
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Cars  puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir pievienoti 6 ..
  13,00€
 • EduKit 4in1 Frozen Kubiki, puzle (30 det.), memo un domino Clementoni 18059
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Frozen puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir pievienoti 6 kubi..
  13,00€
 • EduKit 4in1 Princess Kubiki, puzle 30 det, memo un domino Clementoni 13256
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Disneja princešu puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir ..
  13,00€
 • Galda spēle Chairs ISO Trade 6720
  Vecums:  3+ Izmērs (cm):  5 x 2.5 x 2.5 cm Iepakojuma izmērs (cm):  20 x 14 x 4 cm Ražotājvalsts:  Ķīna Daļu skaits iepakojumā:  24 Šī ir klasiska spēle bērniem un pieaugušajiem. Baudiet laiku kopā ar draugiem vai ģimeni! Kā s..
  3,00€
 • Galda spēle Ludo Legler 10811
  Pele, zilonis un pīle sniedz daudz prieka, spēlējot klasisko Ludo spēli. Pateicoties gudrajam spēles krāsojumam, to var spēlēt pat mazuļi, kuri vēl neprot skaitīt. Trīs draugi ceļo pa spēles laukumu un, cerams, nokļūs mājās, pirms tos notrieks pretinieka figūra. Lieliska galda spēle visai ģimenei..
  18,00€
 • Galda spēle Mattel Merry Worm GYJ81
  Iepazīstieties ar izglītojošo spēli pirmsskolas vecuma bērniem “Party-Piller”, kurā bērni iepazīsies ar jautru kāpuru! Šim kāpurim aizmugurē ir rotaļu vērpējs. Nospiediet to un atlaidiet to ... kāpurs uzlēks un uz spinera izkritīs lapa! Bērnu uzdevums ir savākt visas lap..
  21,00€
 • Galda spēle Scrabble (bērniem) Junior (krievu valoda) Mattel Y9736
  Spēle sastāv no tādu vārdu sacerēšanas, kuri ir savstarpēji saistīti saskaņā ar krustvārdu mīklas principu spēles laukumā, izmantojot kaulus ar burtiem, kuriem punktu izteiksmē ir atšķirīga vērtība. Spēles mērķis ir iegūt visvairāk punktu. Tagad bērni var sacensties arī ..
  25,00€
 • Grības izglītojoša spēle "Lēc pāri krokodilam" Learning Resources LER 9544
  Pirms jums ir "īsta" upe ar bīstamiem krokodiliem! Spēlētāju uzdevums ir sasniegt finišu un neiekrist mutē! Pārvietojieties krāsainajā laukā, mācoties par krāsām, formām un skaitot no 1 līdz 10. Šis komplekts arī palīdz bērniem attīstīt smalkās motorikas, koordināciju un p..
  48,00€
 • Izglītojoša rotaļlieta "Mācīšanās noteikt laiku. Domino" (36 elementi) Learning Resources LSP 2528-UK
  Šī ir vienkārša, bet jautra spēle, kas ir ideāli piemērota, lai mācītos un nostiprinātu savas zināšanas par laiku. Spēlējiet to mājās vai izmantojiet, lai nodarbotos ar saviem skolēniem klasē! Divpusējai domino spēlei ir divi grūtības līmeņi: 12 stundu laiks ..
  12,00€
 • Koka galda spēle memory ar kartiņam "Augļi" KX5369
  Puzles koka atmiņas galda spēles augļi un formas Komplekta saturs:      Smilšu pulkstenis      12 abpusējas kartītes      koka dēlis ar 16 abpusējiem blokiem Materiāls:      bloki un dēl..
  10,00€
 • Koka mozaīkas komplekts Montessori Puzle 180el. KX5367
  Komplekta saturs      180 koka klucīši dažādās formās un krāsās      24 abpusējas kartes      auduma maisiņš uzglabāšanai Materiāls:      koka bloki      p..
  12,00€
 • Koka veiklības spēle (18 el.) Līdzsvarojošs klaunu tornis KX5972
  Cirks jūs sveicina! Un neviens īsts cirks nedrīkst iztikt bez klauniem! Komplektā ietilpst 16 krāsainas klauna figūriņas, katra citā tērpā. Tavs uzdevums ir sakārtot tos pēc iespējas augstākajā tornī. Tas, kā jūs to darāt, ir atkarīgs no jums! Nekas neliedz redzēt, vai klauni var ..
  8,00€
 • Labirintu bumba Iso Trade 4672
  Spēle ir izgatavots bumbas formā, kura iekšpusē labirints ar daudziem šķēršļiem, barjerām un pārejām - visi no tiem ir jāiziet līdz galam, lai uzvarētu. Šī trīsdimensiju spēle satur aptuveni 138 soļus, kas nav viegls uzdevums. Rotaļlietai ir pievilcīgs izskats un tā ve..
  13,00€
 • Learn About Feelings Activity Set Jūtu aktivitāšu komplektu(angļu valodā) hand2mind 92868
  Palīdziet bērniem veidot svarīgas sociāli emocionālas prasmes ar šo aktivitāšu komplektu, kas māca viņiem par jūtām un emocijām sevī un citos ar 10 saistošām aktivitātēm. Bērni saskaņo ķermeņa pozas un sejas izteiksmes, uzzina, ka emocijas dažādiem cilvēkiem var izskatīties a..
  26,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips