Galda spēles, Puzles, Rokdarbi

Precizēt sarakstu
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Prāta mīkla magnetiska sudoku KX5311
  Skaitļu mīklu sudoku puzzle spēle Materiāls: kartons Bērna vecums: 3+ Izmēri: dēlis: 24cm x 22cm x 2cm iepakojuma izmēri: 24cm x 22cm x 2cm Iepakots estētiskā kartona iepakojumā. ..
  10,00€
 • Bingo rats ar aksesuāriem Legler 2854
  Vecums:  5+ Svars:  1,04 kg Izmērs (cm):  20 x 19 x 20 Iepakojuma izmērs (cm):  20 x 20 x 21 Ražotājs / Ražotājvalsts:  Small Foot/Lelgler / Vācija Legler Bingo rats ar aksesuāriem. Lieli un mazi šai spēlē var pārbaudīt savu veiksmi. Katrs spēlētā..
  30,00€
 • Clementoni 24208 Puzle Super Hero MAXI (24 gab.)
  Clementoni SuperColor mīklas virza jūsu bērnu katrā attīstības posmā, palīdzot attīstīt veiklību un novērošanu. Kvalitatīvi materiāli un ekskluzīvas drukas tehnikas nodrošina spilgtus, krāsainus un jautrus attēlus katru reizi spēlei, kas nekad nebeidzas. ..
  5,00€ 7,00€
 • Darza Dejošanas kokā spēle Legler 12028
  Padejosim! Ar šo deju spēli, kas izgatavota no FSC® 100% sertificēta koka, atklātās mazās koka plāksnes parāda deju kustības, kas jāveic. Šīs "kustības" jāveic spēlētājam, kura pagrieziens ir, un tad visi kustības atklātajā secībā ir jāatkārto visiem pārējiem spēlētāji..
  15,00€
 • Darza XXL kokā domino Legler 12032
  Domino izklaide lielformātā! Šis domino komplekts no 100% FSC® sertificēta koka sastāv no 28 gabaliem. Šajā populārajā spēlē spēlētājiem ir jāpieliek attiecīgi motīvi viens otram blakus, un uzvar tas, kurš ir pirmais, kurš ielicis visus gabalus kaudzēs. Galvenais i..
  35,00€
 • Dimantu mozaīkas komplekts ( 30x30 cm.) Iso Trade 16137
  UZŅEM ILGAS STUNDAS - izšūšana ar dimantiem sastāv no attēla gatavā raksta aizpildīšanas ar maziem dažādu krāsu dimantiem. Tas ir ilgstošs darbs, kas neprasa nekādas īpašas prasmes, bet tikai pacietību un precizitāti. Tā ir interesanta ideja brīvā laika pavadī&s..
  6,00€
 • Dimantu mozaīkas komplekts ( 30x30 cm.) Iso Trade 17010
  UZŅEM ILGAS STUNDAS - izšūšana ar dimantiem sastāv no attēla gatavā raksta aizpildīšanas ar maziem dažādu krāsu dimantiem. Tas ir ilgstošs darbs, kas neprasa nekādas īpašas prasmes, bet tikai pacietību un precizitāti. Tā ir interesanta ideja brīvā laika pavadī&s..
  6,00€
 • Dimantu mozaīkas komplekts ( 40x30 cm.) Iso Trade 16213
  DIAMONDA IZŠUVUMI ILGAS STUNDAS - dimanta izšūšana sastāv no tā, ka attēlā redzamais gatavais raksts tiek aizpildīts ar maziem dažādu krāsu dimantiem. Tā ir nodarbība daudzu stundu garumā, kas neprasa īpašas prasmes, tikai pacietību un precizitāti. Tā ir interesant..
  6,00€
 • Domino vilciens 6680
  Izmantojot Domino vilciens palīdzību, bērni varēs veidot fantastiskas domino ķēdes, lai jautri skatītos ķēdes krišanu. Domino vilciens var pārvietoties visos virzienos, jums vienkārši ir jāmaina virziens. Komplektā 1 vilciens domino kauliņu ķēdes veidošanai un 80 krāsain..
  20,00€
 • EduKit 4in1 Princess Kubiki, puzle 30 det, memo un domino Clementoni 13256
  Komplekts sastāv no dažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm, kas palīdzēs bērna attīstībā un sagādās daudz prieka, pateicoties Jūsu mīļāko varoņu tēliem. Komplektā ietilpst Disneja princešu puzle. Tie sastāv no 30 elementiem. Papildus būs arī atmiņas spēle un domino. Papildus ir ..
  8,00€ 13,00€
 • Elektroniskā spēle Tetris + citas spēles (zaļš) KX7686_5
  Elektroniskā spēle Tetris + citas spēles Pasaules slavenā tetris spēle. Uz rotaļlietas var spēlēt dažādas spēles. Lieliski piemērots garam, garlaicīgam ceļojumam. Spēle mazina stresu un atbalsta loģiskās domāšanas attīstību. Katrā spēlē ir vairāki grūtības līmeņi. T..
  5,00€
 • Galda gaisa hokejs Lean Toys 9449
  Gaisa hokeja spēle ir ļoti interesanta bērniem un lieliski piemērota mājas ballītēm gan maziem bērniem, gan pieaugušajiem. Jau no mazotnes izklaidējoties, viņi attīstīs savu prātu un refleksus. Gaisa hokeja galds ir lielisks veids, kā aktīvi pavadīt brīvo laiku bērnam un visai ģimenei. Gai..
  72,00€
 • Galda spēle Chairs ISO Trade 6720
  Vecums:  3+ Izmērs (cm):  5 x 2.5 x 2.5 cm Iepakojuma izmērs (cm):  20 x 14 x 4 cm Ražotājvalsts:  Ķīna Daļu skaits iepakojumā:  24 Šī ir klasiska spēle bērniem un pieaugušajiem. Baudiet laiku kopā ar draugiem vai ģimeni! Kā s..
  4,00€
 • Galda spēle Jūras kaujas un gaisa kaujas 2vienā KX5350
  Loģiskā spēle jūras kaujas ar kuģiem Vai esat kādreiz dzirdējuši par kuģu spēli? Vai ne? Nav nozīmes! Mēs drīz visu izskaidrosim. Slavenā kuģu spēle, kurā jums ir jānogremdē visi ienaidnieka kuģi. Tas liek jums justies kā īstam flotes desantniekam! Bet kas var būt l..
  12,00€
 • Galda spēle Ludo Legler 10811
  Pele, zilonis un pīle sniedz daudz prieka, spēlējot klasisko Ludo spēli. Pateicoties gudrajam spēles krāsojumam, to var spēlēt pat mazuļi, kuri vēl neprot skaitīt. Trīs draugi ceļo pa spēles laukumu un, cerams, nokļūs mājās, pirms tos notrieks pretinieka figūra. Lieliska galda spēle visai ģimenei..
  18,00€
 • Galda spēle Mattel Merry Worm GYJ81
  Iepazīstieties ar izglītojošo spēli pirmsskolas vecuma bērniem “Party-Piller”, kurā bērni iepazīsies ar jautru kāpuru! Šim kāpurim aizmugurē ir rotaļu vērpējs. Nospiediet to un atlaidiet to ... kāpurs uzlēks un uz spinera izkritīs lapa! Bērnu uzdevums ir savākt visas lap..
  21,00€
 • Galda spēle Pirāts mucā KX7876
  Dalieties ar dažādu krāsu zobeniem un ielieciet tos mucā, kurā atrodas paslēpts pirāts. Spēles galvenā ideja ir ievietot mucā tik daudz dunču, lai pirāts neizlec. Komplektā ietilpst: - Muca - pirāts - 16 zobeni 4 dažādās krāsās Izmēri: Muca: 9 cm x 6 cm Pirāts..
  4,00€
 • Galda spēle Treasures of the Octopus Mattel GMH36
  “Astoņkāja dārgumi” ir jautra galda spēle, kas pārbauda pacietību un veiklību. Mēģiniet nozagt dārgakmeņus no guļošā astoņkāja Inkas. Vai jūs domājat, ka viņš ir cieši aizmidzis? Centieties nerīkoties pietiekami uzmanīgi, un viņš nekavējoties pamodīsies un ..
  15,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips