CaDA

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Elektromehāniskais konstruktors - militārais motocikls CaDA C51022
  CaDa deTech ir automašīnu un speciāla aprīkojuma konstruktoru līnija, kas atšķiras ar izcilu gatavā modeļa montāžu, izturību un izgatavojamību, kā arī ir sarežģītāka un funkcionālāka konstruktore nekā CaDa Technic. Šis konstruktors ir Lego analogs un nav zemākas kvalitātes. ..
  34,00€
 • Konstruktors - radio vadāms - Cementa kravas automašīna 2vienā Cada Technic c51014w
  Radio vadāmo betona maisītāju / celtņu celtniecības komplekts Cada Technics 2 in 1 - 2.4G - C51014W ir ar radio vadāmu konstrukciju komplekts. Spēlējot ar šo automašīnu, zēns jutīsies kā ne tikai autovadītājs, bet arī inženieris, kurš montē betona maisītāja modeli. Komplektā ..
  55,00€
 • Konstruktors - radio vadāms - džips 2vienā CaDA Technic C51002W
  Double Eagle C51002W RC Jeep Designer ir ar radio vadāmu konstrukciju komplekts. Spēlējot ar šo automašīnu, zēns jutīsies kā ne tikai autovadītājs, bet arī inženieris, kurš montē automašīnas modeli. Komplektā ietilpst elementi radio vadāmās automašīnas montāžai ..
  50,00€
 • Konstruktors - Radio vadāms kāpurķēžu ekskavators Cada C51057W
  Radio vadāms konstrukciju komplekts ar 2,4 GHz tālvadības pulti, akumulatoru un lādētāju. Konstrukcijas komplekts ir lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas var valdzināt jebkuru bērnu! CaDa konstruktoru sērija ir iespēja zēnam justies kā ne tikai sava personīgā transportlīdze..
  65,00€
 • Konstruktors - radio vadāms Liels pikaps Cada Technic C51005W
  CaDa Technic ir automašīnu un speciāla aprīkojuma konstruktoru līnija, kas atšķiras ar izcilu gatavā modeļa montāžu, izturību un izgatavojamību. Šis konstruktors ir Lego analogs, nav zemākas kvalitātes un piesaista ar ļoti izdevīgu cenu. Bērnu celtniecības komplekts C..
  45,00€
 • Konstruktors Batmobile ar inerciālu mehānismu Cada Technics C52005W
  Kustība, pateicoties kinētiskajai enerģijai, bez elektromotora. Miniatūras lādiņi padara spēli ar modeli jautru un reālistisku. Montāža bez palīglīdzekļiem - līme vai lentes. Loģiskās domāšanas attīstība bērnā un spēja koncentrēt uzmanību. Augstas kvalitātes netoksisks mate..
  15,00€
 • Konstruktors Monster džips CaDA Hi-Tech C52006W
  Papildus ķermeņa daļām komplektā ietilpst riteņi ar mīkstām gumijas riepām un inerciālais motors. Komplektā esošās detaļas ir lieliski saskaņotas viena ar otru, tāpēc montāža neradīs grūtības, un samontētā automašīna spēles laikā nesadalīsies. Vēl viena CaDa Technic konstruk..
  15,00€
 • Radio vadāms konstruktors - Džips 2vienā Cada C51003W
  Cada Technics 2 in 1 RC Jeep konstrukcijas komplekts - 2,4 G - C51003W ir radio vadāms celtniecības komplekts. Spēlējot ar šo automašīnu, zēns jutīsies kā ne tikai autovadītājs, bet arī inženieris, kurš montē automašīnas modeli. Komplektā ietilpst elementi radio vadāmā..
  45,00€
 • Radio vadāms konstruktors - Policijas auto Cada C51006W
  Spilgtā un aizraujošā Cada Technic C51006W rotaļlieta ir unikāla rotaļlieta jauniem braucējiem un inženieriem: 419 detaļu komplekts ir samontēts manevrējamā radio vadāmā sacīkšu automašīnā. Automašīna ir aprīkota ar riteņiem ar gumijas riepām un elektromotoru dalībai v..
  38,00€
 • Radio vadāms konstruktors - Sacīkšu motocikls Cada c51024w
  CaDa deTech ir automašīnu un speciāla aprīkojuma konstruktoru līnija, kas atšķiras ar izcilu gatavā modeļa montāžu, izturību un izgatavojamību, kā arī ir sarežģītāka un funkcionālāka konstruktore nekā CaDa Technic. Šis konstruktors ir Lego analogs un nav zemākas kvalitātes. ..
  65,00€
 • Radio vadāms konstruktors - Sporta mašīna Cada C51052W
  CADA deTech RC sacīkšu automašīnu celtniecības komplekts (585 daļas) - C51052W ir RC sacīkšu automašīnu celtniecības komplekts ar 585 detaļām! Vadītāja sēdeklī atrodas vīrieša modelis. Konstruktors ir interesants ar to, ka automašīnai saduroties, vadītājs..
  42,00€
 • Radio vadāms konstruktors CaDA Technic 2vienā Robots DADA C51028W
  Konstruktors 2in1 CaDa Smart Robot DADA. Parastie konstruktori jūsu bērnu nepriecē? Vai vēlaties pārsteigt savu bērnu ar kaut ko neparastu? Radio vadāmās konstrukcijas komplekts ir lielisks dāvanu risinājums jaunam inženierim! Šis modelis montāžas procesā aizraus ne tikai mazuli, bet visu ..
  52,00€
 • Radio vadāms konstruktors CaDA Technic C51013W Autoceltnis / evakuators
  CaDa Technic ir automašīnu un speciāla aprīkojuma konstruktoru līnija, kas atšķiras ar izcilu gatavā modeļa montāžu, izturību un izgatavojamību. Šis konstruktors ir Lego analogs, nav zemākas kvalitātes un piesaista ar ļoti izdevīgu cenu. Cada Technics 2 vienā RC pacēl..
  50,00€
 • Radio vadāms konstruktors CaDA TECHNIC C51017W Truck
  Double Eagle C51017W RC kravas automašīnas priekšrocības - Savietojams ar Lego detaļām - licencēts produkts - Projektēts atbilstoši reālas kravas automašīnas parametriem - Konstruktora detaļas lieliski sader viena ar otru - Konstrukcijas komplekts i..
  43,00€
 • Radio vadāms konstruktors CaDA TECHNIC C51053W Bugatti
  Konstruktori ir viena no visnoderīgākajām spēlēm bērniem. Viņi attīsta loģisko un telpisko pamatojumu, smalko motoriku, inženiertehniskās un dizaina prasmes, interesi par zinātni un fantāziju. CaDa deTech ir automašīnu un speciāla aprīkojuma konstruktoru līnija, kas atšķiras ar izci..
  35,00€
 • Radio vadāms konstruktors Robots 2vienā Cada Technic C51027W
  Konstruktoriem CaDa raksturīga izcila gatavā modeļa montāža, izturība un izgatavojamība. Šis konstruktors ir Lego analogs un nav zemākas kvalitātes. Bērnu dizainers CaDa C51027W ir komplekts 2 vienā, lai izveidotu robotu-transformatoru un radio vadāmu skorpionu, un satur 710 detaļa..
  75,00€
 • Radio vadāms konstruktors Tanks Tiger Cada Technic C51018
  Konstruktors Cada Technics, Tank Tiger 1, 313 daļas, vadības panelis - C51018W ir komplekts, kas ietver elementus radio vadāmās tvertnes montāžai un 2,4 GHz vadības paneli. Pārvalda tālvadības pults, tvertne pārvietojas uz priekšu, atpakaļ, pa kreisi un pa labi. Tornis griežas, muca v..
  55,00€
 • Radio vadāms konstruktors transformers F15-EagleBot 2vienā Cada C51030W
  Konstruktors ir komplekts 2 vienā, kas paredzēts pārveidojoša robota un ar radio vadāmu lidmašīnu būvēšanai, un tajā ir 917 detaļas! Saliktais CaDa Detech C51030W transformatora robots ir ļoti kustīgs un manevrējams, arī robota galva un rokas griežas. Otra montāžas iespēj..
  90,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips