R/V cits

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Dinozaurs ar vadības pulti Lean Toys 12432
  Dinozaurs Brahiozaurs ar divu kanālu tālvadības pulti pārvietojas uz priekšu un atpakaļ. Kustoties, kustas ekstremitātes, galva un aste. Tas izskatās tik reālistiski, ka šķiet, ka tā nav tikai rotaļlieta, un gaismas un skaņas efekti padarīs spēli vēl jautrāku. Kastē: - dinoz..
  24,00€
 • Dinozaurs ar vadības pulti, skaņas un gaismas efekti KX9991
  Dinozaura acis mirdz sarkanā krāsā. Rada reālistisku, skaļu rūkojošu skaņu un iedegas. Tam ir kustīgas priekšējās kājas un kustīga galva. Poga astes kreisajā pusē aktivizē rēkšanu, galvas kustības un mirdzošas acis. Fosilās formas tālvadības pultij ir divas pog..
  57,00€
 • Interaktīvs robots ar pulti KX9982
  Interaktīvais deju robots ir ideāla rotaļlieta katram bērnam. Robotam ir gaismas un skaņas efekti. Lieliska dāvanu ideja. Tas spīd ar daudzkrāsainām gaismām un spēlē. Lai atvieglotu kustību, uz kājām ir uzstādīti riteņi. Robotu kontrolē tālvadības pults, kas iekļ..
  25,00€
 • Lidojošā disko bumbas LED Iso Trade 6241 / 6685
  Lidojošā bumba – ļoti aizraujoša un inovatīva rotaļlieta jebkuram vecumam, kura uzdāvinas priecīgu iespaidu jūru prieka sajūtu ne tikai bērnam, bet arī pieaugušam, Rotaļlieta lidojošā bumba attīsta reakcijas ātrumu, veiklību un uzmanību, kā arī bērna koordināciju..
  8,00€
 • Radiovadāmā rotaļlieta - Kobra Naja Lean Toys 12435
  Kobra rotaļlieta ar infrasarkano staru vadību. Rets un neaizmirstams modelis, kas var gan biedēt, gan izklaidēt. Pārvietojas uz grīdas, kopējot īstu rāpuļu plastiskumu. Kustina mēli. Kobra virzās uz priekšu, pa labi, pa kreisi un griežas vietā. To vada tālvadības pults, kas izgatav..
  31,00€
 • Radiovadāmās kaujas tanki Iso Trade 9499 / KX8494_2
  Radiovadāmu tanku komplekts, kas sastāv no 2 tankiem un 2 pultīm. 4 kanālu un frekvenču joslu vadība, braukšanas un šaušanas skaņas efekti, LED apgaismojums, optiskie sensori, tanki un tanka torņi griežas ap savu asi. Spēļu rezultātu ierakstu funkcija. Aizraujoša rotaļ..
  66,00€
 • Radiovadāms rotaļu dinozaurs ar pulti un skaņu 9444
  ZIONIE FIRE - dinozaurs ir aprīkots ar apgaismojumu un skaņas efektiem. Viņa mute iedegas, kad viņš pārvietojas, un pats galvenais? Rūkšanas laikā no mutes izplūst auksts tvaiks, kas imitē uguni! Nav nekā īstāka - katrs bērns būs sajūsmā par šādu rotaļlietu! Produkts ir aprīk..
  34,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips