R/V cits

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Dinozaurs ar vadības pulti Dino World *Tricerators* - RS6138B
  Triceratops pamatā ir multfilma "Dino World". Rotaļlietu kontrolē tālvadības pults, kur viena poga ir atbildīga par kājām, bet otra - par galvu. Tiranozaurs var atvērt un aizvērt muti, kustināt kājas un rūkt, atbaidot ienaidniekus. ..
  26,00€
 • Lidojošā disko bumbas LED Iso Trade 6241 / 6685
  Lidojošā bumba – ļoti aizraujoša un inovatīva rotaļlieta jebkuram vecumam, kura uzdāvinas priecīgu iespaidu jūru prieka sajūtu ne tikai bērnam, bet arī pieaugušam, Rotaļlieta lidojošā bumba attīsta reakcijas ātrumu, veiklību un uzmanību, kā arī bērna koordināciju..
  8,00€
 • Radio vadāma tvertne (23 cm.) R/C Tank 383-60B
  Radio vadāma tvertne - nekas nevar apturēt šo vareno kara mašīnu! Kvalitatīvs detalizēts kaujas tvertnes modelis iepriecinās jūsu mazuli un ļaus viņam dažādot spēli ar jauniem stāstiem un piedzīvojumiem. Rotaļlietai ir gaismas un skaņas efekti. Iekārtai ir ne..
  18,00€
 • Radiovadāmās kaujas tanki Iso Trade 9499
  Radiovadāmu tanku komplekts, kas sastāv no 2 tankiem un 2 pultīm. 4 kanālu un frekvenču joslu vadība, braukšanas un šaušanas skaņas efekti, LED apgaismojums, optiskie sensori, tanki un tanka torņi griežas ap savu asi. Spēļu rezultātu ierakstu funkcija. Aizraujoša rotaļ..
  58,00€
 • Radiovadāms rotaļu dinozaurs ar pulti un skaņu 9444
  ZIONIE FIRE - dinozaurs ir aprīkots ar apgaismojumu un skaņas efektiem. Viņa mute iedegas, kad viņš pārvietojas, un pats galvenais? Rūkšanas laikā no mutes izplūst auksts tvaiks, kas imitē uguni! Nav nekā īstāka - katrs bērns būs sajūsmā par šādu rotaļlietu! Produkts ir aprīk..
  25,00€
 • Transformers Rescue Bots RC Bumblebee un Chase Jada Toys 253117000
  Transportlīdzekļi ar RC transformatoru glābšanas robotiem. Komplektā ietilpst 2 transportlīdzekļi, kurus var izmantot glābšanas robotu figūru izvietošanai. Ja saduras divas automašīnas, katapultas funkcija tiek iedarbināta nekavējoties. Transportlīdzekļus var v..
  38,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips