Interaktīvās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Bērnu fotokamera Kids Camera Digital Toy 2 Inch HD Screen 1080P 16GB Iso Trade 16952
  2 collu kamera mazajiem! 2IN1 — papildus iespējai fotografēt, tas nodrošina arī Full HD ierakstus ar skaņu! Ierīce ļauj fotogrāfijām lietot dažādus filtrus, piemēram: B. melnbalts, sēpija, dažādas negatīva versijas. Ir arī daudz iestatījumu, ko var baudīt mazie, piemēram, B. rotaļlie..
  29,00€
 • Bērnu fotokamera KX6220
  Micro SD karte nav iekļauta un ir nepieciešama kameras lietošanai. Parādiet savam bērnam apbrīnojamo fotogrāfijas pasauli! Ļaujiet viņam sākt piedzīvojumu ar šo mazo kameru, kas pilna ar milzīgām iespējām. Jauks zaķis var būt jūsu bērna pirmā kamera! Neļaujie..
  27,00€
 • Interaktīvā rotaļlieta HASBRO Furreal Mama Josie
  Mammas Hosijas interaktīvā rotaļlieta mājdzīvniekiem ir tikpat burvīga kā viņas jaukie mazuļi! Viens ķengurs ir zēns, otrs ir meitene, kurš ir trešais? Pārsteigums! Drīzāk atveriet iepakojumu un uzziniet, kas jūs gaida iekšā! Mīlošā māmiņa no Furrial Friends ir gatava ..
  85,00€ 99,00€
 • Interaktīvais suns haskijs. Reaģē uz pieskārieniem Iso Trade 4477
  Vai jūs meklējat ideālu Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvanu savam bērnam? Interaktīvais suns bērniem ir tieši tas, kas jums nepieciešams! Bērniem paredzētais haskiju suns attīsta acu un roku koordināciju, lieliski darbojas kā talismans un drosmīgi kalpo mīļotā rotaļu pav..
  22,00€
 • Interaktīvs robots-konstruktors Builder Bot Little Tikes 647550E4C
  Mazie bērni var atraisīt savu radošumu un uzzināt visu par inženierzinātnēm, izmantojot Builder Bot! Builder Bot ir viena no rotaļlietu izlasēm, kas bērnus jautrā, praktiskā veidā iepazīstina ar dabaszinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas priekšmetiem. Šo daudzd..
  35,00€
 • Marvel Super Hero Adventures Pinball spēle + Gaisma un skaņa
  Jautrībai nebūs gala! Kāda brīvdienu rotaļlieta derēs mājās? Pinball ir tradicionāla spēļu automātu spēle. Bērniem šī spēle asociējas ar ceļojumiem un brīvdienu braucieniem, tad kāpēc gan neatvest šos priecīgos mirkļus mājās? Pinball ir Flipper, kas katram pazīstams savādāk...
  22,00€
 • Spēļu komplekts robo-suns Ranger un Zip Learning Resources Ler 3080
  Zinātne, tehnoloģija, inženierzinātnes, matemātika (STEM). Iepazīstieties ar saviem pirmajiem programmētāja draugiem! Šīs rotaļīgās kucēnu kodēšanas rotaļlietas, izmantojot programmēšanu un spēli, iemāca STEM pamatjēdzienus! 100% bez ekrāna. Ievads programmē&scaro..
  58,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips