Interaktīvās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Bērnu programmējams robots Botley 2.0 Learning Resources LER 2938
  Otra Botley robota versija programmēšanas spēles pārceļ uz nākamo līmeni! Atjautīgās jaunās iespējas un ērta lietošana ļauj iemācīt programmēšanas pamatus bērniem, kuri ir jaunāki par 5 gadiem. Īpaši patīkami atzīmēt, ka šis komplekts ir lieliski piemēro..
  110,00€
 • Interaktīvā rotaļlieta HASBRO Furreal Mama Josie
  Mammas Hosijas interaktīvā rotaļlieta mājdzīvniekiem ir tikpat burvīga kā viņas jaukie mazuļi! Viens ķengurs ir zēns, otrs ir meitene, kurš ir trešais? Pārsteigums! Drīzāk atveriet iepakojumu un uzziniet, kas jūs gaida iekšā! Mīlošā māmiņa no Furrial Friends ir gatava ..
  99,00€
 • Interaktīvs robots ar pulti KX9982
  Interaktīvais deju robots ir ideāla rotaļlieta katram bērnam. Robotam ir gaismas un skaņas efekti. Lieliska dāvanu ideja. Tas spīd ar daudzkrāsainām gaismām un spēlē. Lai atvieglotu kustību, uz kājām ir uzstādīti riteņi. Robotu kontrolē tālvadības pults, kas iekļ..
  16,00€
 • Interaktīvs robots-konstruktors Builder Bot Little Tikes 647550E4C
  Mazie bērni var atraisīt savu radošumu un uzzināt visu par inženierzinātnēm, izmantojot Builder Bot! Builder Bot ir viena no rotaļlietu izlasēm, kas bērnus jautrā, praktiskā veidā iepazīstina ar dabaszinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas priekšmetiem. Šo daudzd..
  35,00€
 • Krājkasīte Burvīgais kaķēns Iso Trade 3051
  Svars: 0.34 kg Izmēri: 11.8 х 9 x 10 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Iso Trade Ražotājvalsts: Polija Vai jūs vēlaties iemācīt savam bērnam, kā ietaupīt naudu? Šī interaktīvā krājkasīte palīdzēs jums šajā sarežģītajā uzdevumā! Priecīgais kaķis, kas sav..
  10,00€ 15,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Sal E. Mander Hasbro E6150
  Jellijas! Jaukākie mājdzīvnieki, kas reaģē uz jūsu balsi! Katram Yellies mīlulim ir savs unikālais izskats un personība, un tas ir pilns ar jautriem pārsteigumiem! Interaktīvā ķirzaka Yellies reaģē uz sarunu, kliegšanu, aplaudēšanu, dziedāšanu vai pat mūziku. Jo skaļā..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Scalez Hasbro E6149
  Skaņas režīmā aktivizēta kustība: šī burvīgā ar skaņu aktivizētā rotaļlieta reaģē uz kliedzieniem, sarunām, dziedāšanu, klapēšanu un pat mūziku. NOSKATIES ŠO: Jo skaļāk tu kliedz, jo ātrāk viņi iet UNIKĀLĀ PERSONĪBA: mīlīgo Jelliju draugs! Ķirzaka daba ir smiek..
  8,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips