Vilcieni un dzelzceļi

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Koka dzelzceļš 49 el. Viga toys 56304
  Toy Viga Toys Railroad (49 daļas) (56304) - augstas kvalitātes rotaļlieta, kas izgatavota no videi draudzīga, dabīga koka, paredzēta bērnu attīstībai un izglītošanai. Tas noteikti derēs jūsu mazulim kā izglītojoša rotaļlieta, kas ļaus jums soli pa solim un ar prieku izpētīt pasauli...
  50,00€
 • Ātrgaitas vilciens bērniem BRIO 33748
  Ar savu klasisko noskaņu un mūsdienīgo dizainu šis ātrgaitas vilciens steigsies pa sliedēm, lai savlaicīgi nogādātu pasažierus, jo trīsdaļīgo vilcienu sistēma ir vienāda gan priekšpusē, gan aizmugurē, tāpēc vilciens vienmēr ir gatavs braukšanai, tāpēc tas ir ideāls koka vilci..
  25,00€
 • Dzelzceļa komplekts Märklin my world 29340 Toy Train Starter Pack "Fire Brigade" (Battery), Model Railway Track H0 Starter Set
  Svarīgākie notikumi Izmantojot infrasarkano staru Märklin Power Control Stick, to ir viegli vadīt bērniem Ātra iestatīšana ar uzlādējamām baterijām un USB uzlādes kabeli Iekļautas dažādas skaņas un gaismas Cisternvagons ar ūdens tvertni un manuālu ūdens izsmidzinā&scar..
  130,00€
 • Dzelzceļa komplekts Diy Track police train
  Dzelzceļa policijas vilciens dāvanu gadījumā būs lieliska dāvana bērnam 3+ Jaunajā gadā, dzimšanas dienā un tieši tāpat. Attīsta loģisko un telpisko domāšanu, smalko motoriku, uzmanību un iztēli. Aprīkojums: dzelzceļš ar 92 detaļām un montāžas instrukcijas, trīs automa..
  26,00€
 • Dzelzceļa kravas osta Brio 33061
  Svars: 1.5 kg Izmēri: 61 x 50.8 x 17.8 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Brio Ražotājvalsts: Vācija Konteineru kuģis peld pa ūdeni un nonāk ostā ar savu kravu. Ar akumulatoru darbināms vilciens gaida, lai to varētu saņemt ar daudzfunkciju celtņa palīdzību. Kad kuģis atstāj ostu,..
  40,00€
 • Dzeļzceļš Fisher-Price Thomas And Friends Diesel Tunnel Blast Mattel GHK73
  Pirmsskolas vecuma bērniem patiks sūtīt šo nelietīgo dīzeļvilcienu sacīkstēm pa trasi un izlauzties cauri bloķētajam tunelim ar šo aizraujošo vilcienu no Tomasa un draugiem no Fišera-Praisa. Šis dinamiskais vilcienu komplekts ar TrackMaster izkārtojumu, kas stie..
  25,00€
 • Koka dzelzceļš Iso Trade 11222
  Koka dzelzceļš ir lieliska ideja, lai stimulētu jūsu bērna iztēli un radošumu. Komplekts sastāv no 89 koka elementiem, kas ir smalki izstrādāti un skaisti apdarināti. Spēle pozitīvi ietekmē spēju integrēties un uzlabo spēju mijiedarboties ar citiem bērniem. Tas ir ideāli piemērots k..
  55,00€
 • Koka kravas vilciens Viga Toys 50820
  Komplekts sastāv no pieciem piederumiem: kravas lokomotīve, divas kravas automašīnas, krava un cisterna. Figūriņas ir izgatavotas no augstas kvalitātes koka. Brīnišķīgs papildu komplekts priecēs bērnu un padarīs spēli vēl interesantāku un aizraujošāku. Komplekts attīs..
  7,00€
 • Lielais dzelzceļš ar tiltu Legler 11492
  Vecums:  3+ Svars:  1,98 kg Izmērs (cm):  83 x 83 x 20 cm Iepakojuma izmērs (cm):  46 x 30 x 7 cm Ražotājs / Ražotājvalsts:  Small Foot/Lelgler / Vācija Daļu skaits iepakojumā:  60 Izgatavots no:  koka. Komplek..
  50,00€
 • Lielais dzelzceļš Brio World 33766
  Svars: 8.3 kg Izmēri: 63.5 х 38.1 x 22.9 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Brio Ražotājvalsts: Vācija Dzelzceļa World Deluxe komplektā burtiski ir viss! Ja jūs meklējat izklaidi, tad jūs to atradīsiet šajā komplektā. Šis komplekts ir izveidots, lai apvi..
  260,00€
 • Mana pirmā lokomotīve Brio 33705
  Svars: 0.2 kg Izmēri: 9.2 х 3.5 х 4.9 cm Rekomendējamais vecums: 1.5+ Ražotājs: Brio Ražotājvalsts: Vācija Tagad pat ļoti mazie vilcienu vadītāji var spēlēties ar vilcienu, kas pārvietojas pats par sevi. Vienkārši piespiediet bultiņu augšpusē un vilciens sāks kustēties. ..
  20,00€
 • Rotaļlietu komplekts dzelzceļam Vilciens ar dzīvniekiem Viga Toys 50822
  Spēle no Viga Toys ir koka vilciens ar trim ratiem, katrā no kuriem ir savvaļas dzīvnieks. Ar šādas jautrības palīdzību jūs varat izpētīt dzīvnieku nosaukumus, to izskatu un atšķirīgās iezīmes, krāsas un formas. Jūs varat izdomāt sižetu, kurā piedalīsies prezentētie varoņi, nospēlēj..
  9,00€
 • Spēļu komplekts Thomas & Friends Percy piegādā krāvu Mattel GFJ77
  Komplektā ietilpst metālvilciens, kravas vāgons, sliedes, iekraušanas ierīce, iekraušanas stacijas ēka un muca. Vilcienam ir plastmasas stiprinājumi savienošanai ar Tomas un Friends Track Master motorizētajiem vilcieniem un vagoniem, kas paver daudzas iespējas aizraujo&scaron..
  15,00€
 • Vilciens ar batarijam Two Way Battery Powered Engine BRIO 33594
  BRIO dzelzceļa lokomotīvei ir iespēja patstāvīgi braukt pa sliedēm. Uz lokomotīves jumta ir virziena slēdzis. Kad lokomotīve ir kustībā, tās gaismas spīd, pateicoties tam, jūs varat spēlēt ar to tumšās telpās. Magnētisko sakabes klātbūtnes dēļ lokomotīvei ir iespēja pieslēgties jebkuram va..
  20,00€
 • Vilciens Smilšu vīrs Legler 1176
  Vilciena garums 58 cm, komplektā vilciens ar 3 vagoniem un 8 koka figūriņas. ..
  20,00€ 40,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips