Trases, treki, garāžas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Autostāvvieta ARAL Wader 40428
  Trīs līmeņu rotaļlietu stāvvieta, kas ietver visu, kas nepieciešams interesantai spēlei. Komplektā ceļa elementi, norādes 10gab., Automašīnas 3gab., DUS, pārvads, lifts, automazgātava, rampas automašīnām - viss mazo autobraucēju fantāzijām. ..
  55,00€
 • Autostāvvieta Garāža Nr. 1 Wader 37824
  Bērnu garāža Wader 37824 ir trīs līmeņu autostāvvieta komplektā iekļautajām automašīnām (3 gab.). Stāvvietas pirmajā līmenī atrodas: degvielas uzpildes stacija, autoserviss (lifts), automazgātava. Automašīnas var nokļūt otrajā un trešajā līmenī ar liftu un nob..
  52,00€
 • Koka liela Autostāvvieta ar 2 auto Legler 10343
  Svars: 2.8 kg Izmēri: 47.2 х 32.2 х 12.2 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Small Foot Ražotājvalsts: Vācija Biznesa klases autostāvvieta noderēs aizraujošām rotaļām. Trīs izejas, kloķa pacēlājs un plašais ceļš, padara šo stabilo autostāvvietu par lie..
  65,00€
 • Lielā sacīkšu trase Go Go Flexile Track 240 detaļas Iso Trade 11486
  Lieliska autotrase jautrām un ātrām sacensībām. Sliedes ir elastīgas, un tās var pārvietot un pārformēt darbības laikā. Šajā komplektā, kurā ir 240 daļas, viss ir iekļauts, kas jums ir nepieciešams, lai sāktu braukt. Komplektā ietilpst virvju tilts, 2 tuneļi, automātiska pagriezie..
  35,00€
 • LULILO Koka autostāvvieta BENINO daudzstāvu pilsētas garāža KX5853
  No rīta visi steidzas un jādodas prom uz svarīgām lietām. Pārvaldiet satiksmi tā, lai visi raiti izbrauktu no autostāvvietas bez sastrēgumiem. Nelaimes gadījums? Avārija? Varbūt ātrāk būs doties ar helikopteru? Gaida stāvlaukuma augšā, gatavs lidojumam. Nāc uz klāja un dodamies ceļā! S..
  50,00€
 • LULILO Koka autostāvvieta GANAO, daudzstāvu ugunsdzēsēju brigāde KX5854
  Uguns? Bīstams negadījums? Ugunsdzēsējiem atskan trauksmes signāls, laiks rīkoties! Ugunsdzēsēji var tikt galā ar šiem uzdevumiem, taču viņiem ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai droši sasniegtu notikuma vietu. Vadiet tos tā, lai ikviens varētu efektīvi atstāt bāz..
  32,00€
 • Monster Jam Transforming Hauler krāvas māšīna ar 1 auto Spin Master 6058258
  Monster Jam spēļu komplekts Auto transporter ir lieliska dāvana tiem, kam patīk automašīnas. Šī rotaļlieta ir paredzēta bērniem no trīs gadu vecuma un noteikti kļūs par bērna autoparka rotājumu. Ar tās palīdzību viņš varēs gan piedalīties skrējienos ar citiem puišiem, ..
  55,00€
 • Papildinājums Hot Wheels track builder - Tāllēkšana GLC89
  Tāllēkšanas rotaļu komplekts no sērijas Track Builder piedāvā bērniem novatorisku triku ar “gludu” elastīgu rampu. Ietver palaišanas ierīci, sliežu ceļu un savienotājus neaizmirstamiem lēcieniem. Šī augstākās kvalitātes trase izskatās lieliski un tai ir lieliska v..
  28,00€
 • Papildinājums Hot Wheels track builder - Cilpa GLC90
  Sagatavojieties, iestatiet, IZVEIDOJIET savu sapņu trasi ar Hot Wheels® Track Builder Unlimited. Viņu cilpas triks kļuva vēl episkāks! Palieliniet savas automašīnas ātrumu lokos, izmantojot Loop Kicker Pack! Kad bērni ir beiguši spēlēt, viņi var saritināt cilpu, lai to būtu vieg..
  24,00€
 • Papildinājums Hot Wheels track builder - Drona pacelšanās komplekts HDX76
  Hot Wheels® Drone Lift-Off Pack ir iekļauta transportlīdzekļa aktivizēta drona funkcija, kas paceļ trases veidošanu pilnīgi jaunā līmenī. Drona platforma savienojas tieši ar trasi, un to ir viegli iestatīt, lai radītu daudz jautrības! Ieslēdziet dronu un pēc tam nosūtiet Hot Whe..
  24,00€
 • Papildinājums Hot Wheels track builder - Slide & Launch GVG08
  Hot Wheels® Track Builder™ Adjustable Slide & Launch Pack™ var novietot jebkur uz taisnas trases, nospiežot pogu. Gumijas lentes spārdītājs virza automašīnas pretī nākamajam trikam vai šķērslim, un bērni var eksperimentēt ar tā izvietojumu, lai maksimāli palielin..
  24,00€
 • Plivinoši braucēji. Iespaidīgi lēcieni Slammin' Racers - Stunt Jump Little Tikes
  - gaismas un skaņas efekti - nospiediet pogu sporta automašīnas augšdaļā un skatieties - iestatiet uzbrauktuvi, trases un šķēršļus, lai izveidotu savu trasi - rampa, sliežu ceļi un šķēršļi - Nepieciešamas 2 "AA" sārma bate..
  28,00€
 • Spēļu komplekts Hot Wheels GBF83
  - vispirms mašīna jāiedarbina ar palaidēja palīdzību atkarībā no trieciena spēka uz sviru - ar šādu ātrumu mašīna aizlidos uz 3 no iespējamiem pjedestāla līmeņiem ar vienmērīgi izvietotiem stikliem tramplīns; - atkarībā no trieciena spēka - tas būs atkarīgs no tā, kur&sca..
  28,00€
 • Spēļu komplekts Hot Wheels GJM75
  -savienojiet visas trases daļas kopā ar palaišanas ierīci; - vienai spēlei uzstādiet mašīnu paša pirmā atbalsta priekšā un strauji nospiediet rūciņus; - tiklīdz automašīna apmet apli un tuvojas palaišanas iekārtai, vēlreiz strauji nospiediet sviru..
  28,00€
 • Spēļu komplekts Hot Wheels GTV13
  - iekļauts celiņš ar cilpu un vienu mašīnu. Uzdevums spēlē: brauc pa cilpu un nolaižas uz speciālas platformas; - novietojiet mašīnu trasē ar manuālu sprūdu, spēcīgi nospiediet zilo sviru uz leju; -vienu mašīnu var palaist taisni vai sāniski, aizņemot abas josl..
  28,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips