Interaktīvās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Bērnu fotokamera KX6220
  Parādiet savam bērnam apbrīnojamo fotogrāfijas pasauli! Ļaujiet viņam sākt piedzīvojumu ar šo mazo kameru, kas pilna ar milzīgām iespējām. Jauks zaķis var būt jūsu bērna pirmā kamera! Neļaujiet sevi apmānīt ar mazo izmēru – šī nav rotaļlieta! Šī ir īsta kame..
  26,00€
 • Fisher Price Shimmer & Shine Burvju tējas komplekts Mattel FGP20
  Sāciet savu burvju džinu jautrību ar Fisher Price tējas komplektu. Komplektā ietilpst zelta tējkanna ar pogu, kas aktivizē atmosfēras mūzikas skaņu. Turklāt, nospiežot pogu, uz tā parādīsies Shimmer and Shine attēls patiesi mirdzošā un mirdzošā atmosfērā. Tomēr tas ir tikai jautrība..
  17,00€
 • Interaktīvā rotaļlieta HASBRO Furreal Mama Josie
  Mammas Hosijas interaktīvā rotaļlieta mājdzīvniekiem ir tikpat burvīga kā viņas jaukie mazuļi! Viens ķengurs ir zēns, otrs ir meitene, kurš ir trešais? Pārsteigums! Drīzāk atveriet iepakojumu un uzziniet, kas jūs gaida iekšā! Mīlošā māmiņa no Furrial Friends ir gatava ..
  99,00€
 • Interaktīva rotaļlieta My Little Pony Pinkie Pie Hasbro E5106
  Pasaulē Pinkie Pie ponijs mīl tikai vienu lietu, nevis ballīšu plānošanu. Tas smejas. Rotaļlieta Pinkie Pie ir izveidota tieši pēc tāda paša nosaukuma varoņa līdzības no multfilmas “Mans mazais ponijs”. Viņai ir sārti mati, kas ir tālu no saknēm, un zīmols ..
  22,00€
 • Interaktīvs balts kaķēns Iso Trade 11408
  FOR HAPPY FUN - jauks balts kaķēns ir daudzu bērnu sapnis. Pastaigājoša kaķēns noteikti kļūs par jūsu bērna draugu, un viņi pavadīs daudzas stundas kopā jautri, smieklu pilni. SKOLO DZĪVNIEKU APRŪPI - daudzi bērni sapņo par mājdzīvnieku, bet vecāki baidās, ka viņi joprojām ir pārāk maz..
  16,00€
 • Interaktīvs robots-konstruktors Builder Bot Little Tikes 647550E4C
  Mazie bērni var atraisīt savu radošumu un uzzināt visu par inženierzinātnēm, izmantojot Builder Bot! Builder Bot ir viena no rotaļlietu izlasēm, kas bērnus jautrā, praktiskā veidā iepazīstina ar dabaszinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas priekšmetiem. Šo daudzd..
  35,00€
 • Interaktīvs suns Chi Chi Love (Pii pii Puppy) 20 cm.
  Chi Chi Love Pi Pi Pappy ir plastmasas čivava suns, kurš var dzert ūdeni, staigāt un iet uz tualeti. Komplektā ietilpst: suns, pudele, kaklasiksna, cieta pavada. Dodiet sunim dzērienu un dodieties ar to pastaigā. Pastaigas laikā suns vēlēsies sevi atbrīvot. Kājas neliekas! ..
  27,00€
 • Interaktīvs suns Chi Chi Love - Poo Poo Puppy Simba 105893264
  Interaktīvais Simba Chi Chi Love "Poo Poo Puppy" ir kā īsts mazs suns. Pabarojiet savu suni ar plastilīna gardumu. Pēc tam paņemiet mājdzīvnieku pie pavadas un dodieties ar to pastaigāties. Tiklīdz jūs viegli piespiežat pavadu, čiči pakaļkājas izliecas uz priekšu un mazais čivava..
  42,00€
 • Mīkstā rotaļlieta Emotion Pets - Cry pets Giochi Peziosi MTC00000PL
  Mīksts plīša suns, kas dzer no pudeles un patiesi raud, kad nospiežat ķepu. ..
  37,00€
 • Pūkains suns Iso Trade 1302
  Mīļš, pūkains sunītis, kurš staigā, plēš un luncina asti. Viņu var izvest pastaigā ar pavadiņu. ..
  16,00€
 • Saldais suns Chi Chi Love Salto Puppy Simba 105893239
  Saldais ChiChi Love Salto Puppy var skriet, riet un parādīt ļoti īpašu mākslas darbu: iespaidīgu reverso salto ar perfektu piezemēšanos uz visām četrām ķepām. Mazais suns ir 20 cm garš un piemērots bērniem no 3 gadu vecuma. Baterijas 2 x 1,5 V R6 nav iekļautas. ..
  22,00€
 • Spēļu komplekts robo-suns Ranger un Zip Learning Resources Ler 3080
  Zinātne, tehnoloģija, inženierzinātnes, matemātika (STEM). Iepazīstieties ar saviem pirmajiem programmētāja draugiem! Šīs rotaļīgās kucēnu kodēšanas rotaļlietas, izmantojot programmēšanu un spēli, iemāca STEM pamatjēdzienus! 100% bez ekrāna. Ievads programmē&scaro..
  58,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Echo Gecko Hasbro E6151
  Jellijas! Jaukākie mājdzīvnieki, kas reaģē uz jūsu balsi! Katram Yellies mīlulim ir savs unikālais izskats un personība, un tas ir pilns ar jautriem pārsteigumiem! Interaktīvā ķirzaka Yellies reaģē uz sarunu, kliegšanu, aplaudēšanu, dziedāšanu vai pat mūziku. Jo skaļā..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Lizabelle Hasbro E6148
  Jellijas! Jaukākie mājdzīvnieki, kas reaģē uz jūsu balsi! Katram Yellies mīlulim ir savs unikālais izskats un personība, un tas ir pilns ar jautriem pārsteigumiem! Interaktīvā ķirzaka Yellies reaģē uz sarunu, kliegšanu, aplaudēšanu, dziedāšanu vai pat mūziku. Jo skaļā..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Scalez Hasbro E6149
  Skaņas režīmā aktivizēta kustība: šī burvīgā ar skaņu aktivizētā rotaļlieta reaģē uz kliedzieniem, sarunām, dziedāšanu, klapēšanu un pat mūziku. NOSKATIES ŠO: Jo skaļāk tu kliedz, jo ātrāk viņi iet UNIKĀLĀ PERSONĪBA: mīlīgo Jelliju draugs! Ķirzaka daba ir smiek..
  8,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips