Interaktīvās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Vienradzis ar gaismu un skaņu ar piederumiem Klein 5124
  Komplektā mēs atradīsim: - segli, - 4 naglu spilventiņi, - burkāns, - piederumi ķemmēšanai, - piederumi tīrīšanai, - aproču pogas un citi rotājumi krēpēm, - uzlīmju komplekts. Rotaļlietai ir gaismas efekti (rags) un skaņas efekti (rada skaņu kā īs..
  42,00€
 • Bērnu programmējams robots Botley 2.0 Learning Resources LER 2938
  Otra Botley robota versija programmēšanas spēles pārceļ uz nākamo līmeni! Atjautīgās jaunās iespējas un ērta lietošana ļauj iemācīt programmēšanas pamatus bērniem, kuri ir jaunāki par 5 gadiem. Īpaši patīkami atzīmēt, ka šis komplekts ir lieliski piemēro..
  110,00€
 • Interaktīva lelle Shimmer Shine 2vienā Mattel FVM97
  SHIMMER SHINE Interaktīva RAIN DOLL 2 in 1 FVM97 Iepazīstieties ar Shine lelli, kas var maģiski pārveidoties! Kad galvas saite pagriežas, viņas svārki izvēršas, pakļaujot skaistu varavīksnes kleitu. Kad mirdzums pārvērtīsies par viņas jauno izskatu, skanēs īpaša mūzika, un d..
  28,00€
 • Interaktīvs balts kaķēns Iso Trade 11408
  FOR HAPPY FUN - jauks balts kaķēns ir daudzu bērnu sapnis. Pastaigājoša kaķēns noteikti kļūs par jūsu bērna draugu, un viņi pavadīs daudzas stundas kopā jautri, smieklu pilni. SKOLO DZĪVNIEKU APRŪPI - daudzi bērni sapņo par mājdzīvnieku, bet vecāki baidās, ka viņi joprojām ir pārāk maz..
  13,00€
 • Interaktīvs robots-konstruktors Builder Bot Little Tikes 647550E4C
  Mazie bērni var atraisīt savu radošumu un uzzināt visu par inženierzinātnēm, izmantojot Builder Bot! Builder Bot ir viena no rotaļlietu izlasēm, kas bērnus jautrā, praktiskā veidā iepazīstina ar dabaszinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas priekšmetiem. Šo daudzd..
  35,00€
 • Krājkasīte Burvīgais kaķēns Iso Trade 3051
  Svars: 0.34 kg Izmēri: 11.8 х 9 x 10 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Iso Trade Ražotājvalsts: Polija Vai jūs vēlaties iemācīt savam bērnam, kā ietaupīt naudu? Šī interaktīvā krājkasīte palīdzēs jums šajā sarežģītajā uzdevumā! Priecīgais kaķis, kas sav..
  10,00€ 15,00€
 • Little Live Pets Lil' Ladybug Garden 28449
  IEMĪLIES AR LIL 'LADYBUGS! Lil 'Mārīšu dārzs ir brīnišķīga miniatūra pasaule, kuru var izpētīt jūsu mārītes! Skatieties, kā viņi ieskrien un izkļūst, un visu par savu mazo zemi! Tas ir bezgalīgs prieks katrā virzienā! Plankumainā mārīte un viņas mazais blakts mīl atklāt jaun..
  20,00€
 • Pūkains suns Iso Trade 1302
  Mīļš, pūkains sunītis, kurš staigā, plēš un luncina asti. Viņu var izvest pastaigā ar pavadiņu. ..
  13,00€
 • Simba Chi Love Fantasy Unicorn Pasaku vienradzis
  ChiChi Love - Pasaku vienradzis ir jauks rotaļlācīšu vienradzis (apmēram 20 cm), kas noteikti kļūs par jūsu draugu un ļaundaru biedru. Vienradzi var vadīt ar tālvadības pulti ar kabeli. Mājdzīvnieks staigā un izdara jaukas skaņas. Rotaļlietu darbina 2x1,5 V AA / R6 baterijas (i..
  24,00€
 • Spēļu komplekts robo-suns Ranger un Zip Learning Resources Ler 3080
  Zinātne, tehnoloģija, inženierzinātnes, matemātika (STEM). Iepazīstieties ar saviem pirmajiem programmētāja draugiem! Šīs rotaļīgās kucēnu kodēšanas rotaļlietas, izmantojot programmēšanu un spēli, iemāca STEM pamatjēdzienus! 100% bez ekrāna. Ievads programmē&scaro..
  52,00€
 • Yellies Zirneklis (asorti) HASBRO E5064
  Zirnekļa kustību aktivizē skaņa; jūs varat kliegt, runāt, dziedāt, aplaudēt, spēlēt mūziku. Jo skaļāk jūs kliedzat, jo ātrāk zirneklis mēģina aizbēgt. Viņa kājas kustas, atbildot uz jūsu balsi. Vai jūs varat iedomāties, cik jautri būs spēlēt kopā ar viņu trokšņainā bērnu ballītē? ..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Scalez Hasbro E6149
  Skaņas režīmā aktivizēta kustība: šī burvīgā ar skaņu aktivizētā rotaļlieta reaģē uz kliedzieniem, sarunām, dziedāšanu, klapēšanu un pat mūziku. NOSKATIES ŠO: Jo skaļāk tu kliedz, jo ātrāk viņi iet UNIKĀLĀ PERSONĪBA: mīlīgo Jelliju draugs! Ķirzaka daba ir smiek..
  8,00€
 • Zoomer Zupps Vienradzis (dažādas krāsas) Spin master 6044201
  Iepazīstieties Zoomer Zupps mazie vienradži: apburošie mājdzīvnieciņi, kas reaģē uz Jūsu pieskārieniem! Tiem iedegas rags, mirdzoši akcenti un spīdīgas krēpes, šie vienredži ir maza izmēra turklāt rada bezgalīgi daudz jautru momentu! Pieskarieteis pie viņu deguna vai mugras u..
  10,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips