Interaktīvās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Vienradzis ar gaismu un skaņu ar piederumiem Klein 5124
  Komplektā mēs atradīsim: - segli, - 4 naglu spilventiņi, - burkāns, - piederumi ķemmēšanai, - piederumi tīrīšanai, - aproču pogas un citi rotājumi krēpēm, - uzlīmju komplekts. Rotaļlietai ir gaismas efekti (rags) un skaņas efekti (rada skaņu kā īs..
  42,00€
 • Interaktīva lelle Shimmer Shine 2vienā Mattel FVM97
  SHIMMER SHINE Interaktīva RAIN DOLL 2 in 1 FVM97 Iepazīstieties ar Shine lelli, kas var maģiski pārveidoties! Kad galvas saite pagriežas, viņas svārki izvēršas, pakļaujot skaistu varavīksnes kleitu. Kad mirdzums pārvērtīsies par viņas jauno izskatu, skanēs īpaša mūzika, un d..
  28,00€
 • Interaktīvs balts kaķēns Iso Trade 11408
  FOR HAPPY FUN - jauks balts kaķēns ir daudzu bērnu sapnis. Pastaigājoša kaķēns noteikti kļūs par jūsu bērna draugu, un viņi pavadīs daudzas stundas kopā jautri, smieklu pilni. SKOLO DZĪVNIEKU APRŪPI - daudzi bērni sapņo par mājdzīvnieku, bet vecāki baidās, ka viņi joprojām ir pārāk maz..
  13,00€
 • Krājkasīte Burvīgais kaķēns Iso Trade 3051
  Svars: 0.34 kg Izmēri: 11.8 х 9 x 10 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Iso Trade Ražotājvalsts: Polija Vai jūs vēlaties iemācīt savam bērnam, kā ietaupīt naudu? Šī interaktīvā krājkasīte palīdzēs jums šajā sarežģītajā uzdevumā! Priecīgais kaķis, kas sav..
  10,00€ 15,00€
 • Little Live Pets Lil' Ladybug Garden 28449
  IEMĪLIES AR LIL 'LADYBUGS! Lil 'Mārīšu dārzs ir brīnišķīga miniatūra pasaule, kuru var izpētīt jūsu mārītes! Skatieties, kā viņi ieskrien un izkļūst, un visu par savu mazo zemi! Tas ir bezgalīgs prieks katrā virzienā! Plankumainā mārīte un viņas mazais blakts mīl atklāt jaun..
  20,00€
 • Yellies Zirneklis (asorti) HASBRO E5064
  Zirnekļa kustību aktivizē skaņa; jūs varat kliegt, runāt, dziedāt, aplaudēt, spēlēt mūziku. Jo skaļāk jūs kliedzat, jo ātrāk zirneklis mēģina aizbēgt. Viņa kājas kustas, atbildot uz jūsu balsi. Vai jūs varat iedomāties, cik jautri būs spēlēt kopā ar viņu trokšņainā bērnu ballītē? ..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Echo Gecko Hasbro E6151
  Jellijas! Jaukākie mājdzīvnieki, kas reaģē uz jūsu balsi! Katram Yellies mīlulim ir savs unikālais izskats un personība, un tas ir pilns ar jautriem pārsteigumiem! Interaktīvā ķirzaka Yellies reaģē uz sarunu, kliegšanu, aplaudēšanu, dziedāšanu vai pat mūziku. Jo skaļā..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Lizabelle Hasbro E6148
  Jellijas! Jaukākie mājdzīvnieki, kas reaģē uz jūsu balsi! Katram Yellies mīlulim ir savs unikālais izskats un personība, un tas ir pilns ar jautriem pārsteigumiem! Interaktīvā ķirzaka Yellies reaģē uz sarunu, kliegšanu, aplaudēšanu, dziedāšanu vai pat mūziku. Jo skaļā..
  8,00€
 • Yellies! Interaktīvā ķirzaka Scalez Hasbro E6149
  Skaņas režīmā aktivizēta kustība: šī burvīgā ar skaņu aktivizētā rotaļlieta reaģē uz kliedzieniem, sarunām, dziedāšanu, klapēšanu un pat mūziku. NOSKATIES ŠO: Jo skaļāk tu kliedz, jo ātrāk viņi iet UNIKĀLĀ PERSONĪBA: mīlīgo Jelliju draugs! Ķirzaka daba ir smiek..
  8,00€
 • Zoomer Zupps Vienradzis (dažādas krāsas) Spin master 6044201
  Iepazīstieties Zoomer Zupps mazie vienradži: apburošie mājdzīvnieciņi, kas reaģē uz Jūsu pieskārieniem! Tiem iedegas rags, mirdzoši akcenti un spīdīgas krēpes, šie vienredži ir maza izmēra turklāt rada bezgalīgi daudz jautru momentu! Pieskarieteis pie viņu deguna vai mugras u..
  10,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips