Bērnu ballītēm

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Dejošanas spēle Legler 12028
  Padejosim! Ar šo deju spēli, kas izgatavota no FSC® 100% sertificēta koka, atklātās mazās koka plāksnes parāda deju kustības, kas jāveic. Šīs "kustības" jāveic spēlētājam, kura pagrieziens ir, un tad visi kustības atklātajā secībā ir jāatkārto visiem pārējiem spēlētāji..
  15,00€
 • Klases uzmanības piesaistīšanas zvans Educational Insights EI-1250
  Klasei absolūti nepieciešams! Skolotāji var ietaupīt balsi, izmantojot šo elektronisko zvana formas uzmanības piesaistītāju, kas ir lieliski piemērots, lai norādītu uz stundu vai spēļu beigām. Daudzpusīgs elektroniskais zvans novērš nepieciešamību kliegt Go..
  28,00€
 • Komplekts ziepju burbuļiem 827663
  Rotaļlietai ir 6 gredzenu mehānisms, kas, pārvietojoties pēc kārtas, ir iegremdēts šķidrumā; tad gaisa plūsma no ventilatora nokrīt uz tiem. Lūk, kā tiek veidoti burbuļi! Vaļu var spēlēt dārzā un daudz ko citu. Burbuļi tiek atbrīvoti automātiski. Rotaļlieta vienlaikus rada lielu skaitu..
  6,00€
 • Metāla baloni 50 gab. Gemar GM90/82
  DAŽĀDI METĀLA BALONI Balonu izmērs collās: 10 Balonu izmērs centimetros: aptuveni 25 cm Gabalu skaits iepakojumā: 50 Krāsa: daudzkrāsaina metāliska Itālijas ražotājs - uzņēmums Gemar. ..
  5,00€
 • Spilventiņu mešanas spēle Legler 7730
  Vecums:  3+ Svars:  0,9 kg Izmērs (cm):  42 x 17 x 36 cm Iepakojuma izmērs (cm):  42 x 37 x 2 cm Ražotājs / Ražotājvalsts:  Small Foot/Lelgler / Vācija Izgatavots no:  koka. Krāsaina mešanas spēle motorikas un roku – acu koord..
  20,00€
 • Spin Master Games Pimple Pete 6045812
  Apvienojot nelielu “yuck” faktoru ar daudz izklaides faktoru, Pimple Pete ir spiediena pildīta, pūtīšu  spēle, kas ir lieliski piemērota dažām  izklaidēm ģimenes spēļu naktī. Pūtītes Pīta seja ir pārklāta ar pūtītēm, un viņam ir vajadzīga jūsu palīdzība, lai viņus pop..
  15,00€
 • STUNX Tekstila marķieri 12 gab. STN 5843
  Tekstila marķieri 12 gab 12 dekoratīvo marķieru komplekts. Ūdensizturīgs, ātri žūstošs, drošs un izturīgs. Spilgtas krāsas ļauj jums izveidot krāšņas, izteiksmīgas gleznas. Krāsas var arī kombinēt, lai iegūtu daudz jaunu krāsu. Izmantojiet tos tekstilizstrādājumu, ādas iz..
  7,00€
 • TUBAN Bubbles Burbuļu komplekts. Disks ziepju burbuļiem + Tuban šķidrums 250 ml (Ražots Polijā)dažādas krāsas.
  Burbuļu komplekts Disks ziepju burbuļiem + Tuban šķidrums 250 ml Ja vēlaties nodrošināt savus bērnus ar aktīvām izklaidēm svaigā gaisā - nāciet ciemos pie mums :) Mēs esam īsti eksperti, ja runa ir par ziepju burbuļiem. Mūsu burbuļgredzens ir pietiekami mazs, lai..
  8,00€
 • Virve vilkšanai 10 metri Legler 12043
  Jautra āra spēle, kas ļauj salīdzināt savu spēku un jautri pavadīt laiku! Komplektā: 10 metrīga virve, karogi, tapas, lente, lai atzīmētu virves vidu, uzglabāšanas soma. Virves parametri: garums: 10 metri, biezums: 2.5 cm. Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma. ..
  30,00€
 • Ziepju burbuļi Fan-O-Rama
  Fani-O-Rama! - viegli un vienkārši! Burbuļu veidošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Ietver burbuļu koncentrāta šķīdumu, vienkārši pievienojiet ūdeni, piepildiet līdz marķētajai līnijai, iemērciet to, izpūtiet to un izveidojiet miljoniem burbuļu. Dažā..
  4,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips