Cits

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Bērnu sintezators Iso Trade 11280 61 taustiņi
  Daudzfunkcionālais sintezators ir ideāla ierīce izklaidei un mācībām jūsu mazajiem Tā būs brīnišķīga dāvana, kas katram bērnam liks pasmaidīt. Kad bērns spēlē sintezatoru, viņš var spēlēt savas dziesmas, atskaņot lejupielādētas demonstrācijas dziesmas, atskaņot papildu instrumentu s..
  65,00€
 • Bērnu sintezators Iso Trade 4687
  Sintezators garantē lielu prieku, spēlējoties vienatnē, kopā ar vienaudžu grupu vai kopā ar visu ģimeni. Sintezators ar mikrofonu: 61 taustiņš 2 mācību režīmi 6 iepriekš iestatītas dziesmas 16 dažādas balsis 10 dažādi ritmi 8 bungu skaņas ..
  22,00€
 • Elektriskās klavieres ar krēslu un mikrofonu Lean Toys 10977
  Bērniem patīk spēlēt instrumentus, sniegt koncertus mīļajiem, kā arī spēlēt karaoke. Klavierēm ir 15 balti taustiņi un 10 melni taustiņi. Papildus ir iekļauts mikrofons Ārējā ievades ligzda ļauj klausīties iecienītākās dziesmas. Ideāli piemērots karaoke organizēšanai mājās un pirma..
  55,00€
 • Grīdas elektroniskās klavieres KX5435
  Nospiežot taustiņu (vai uzkāpjot uz tā), klavieres dzirdēs noteiktu toni. Tāpat, nospiežot atbilstošās pogas, skaļrunī būs dzirdamas dažādu dzīvnieku radītās skaņas. Produkta izveidei tika izmantoti izturīgi un, galvenais, bērnam droši materiāli. Varat būt pārliecināti, ka r..
  20,00€
 • Ksilofons Iso Trade 6078
  Vecums:  3+ Izmērs (cm):  23.5 x 12.5 x 3 cm Ražotājvalsts:  Ķīna Krāsains, spilgts, 8 toņu ksilofons  mazajiem mūziķiem. Rada harmoniskus toņus un veicina bērna dzirdes uztveres pozitīvo attīstību. ..
  4,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips