Muzikālās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Bērnu bungas Legler 11508
  Bungu augstums 12 cm, diametrs 17 cm. Vālīšu garums 20 cm, diametrs 2 cm. ..
  23,00€
 • Bērnu flauta koka (20 cm) KX6216
  ,,Mūzika nomierina mežoni"? Vislabāk ir pārliecināties pašam un iedvest bērnā aizraušanos ar mūziku. Krāsaina, koka flauta lieliski derēs kā pirmais bērna instruments. Flauta ir ļoti viegla un parocīga. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri sāk savu piedzīvo..
  3,00€
 • Bērnu karaoke mikrofons rozā krāsā Lean Toys
  Bērnu karaoke mikrofons rozā krāsā Lieliska iespēja attīstīt bērna vokālās prasmes un pierast uzstāties uz skatuves. Karaokes spēlēšana attīstīs jūsu bērna ritma izjūtu, vokālās prasmes un, iespējams, pat dejotprasmi, ja tās priekšnesumam pievienos kādu aranžējumu. Lieliska ..
  9,00€
 • Bērnu regulējams mikrofons Smoby 520124
  Gaismas efekti, kas mainās atkarībā no mūzikas ritma, 4 oriģināldziesmas, 4 oriģinālās melodijas, skaņas efekti, ieskaitot aplausi, balss ieraksts, skaļuma regulēšana, augstums regulējams no 0,90m līdz 1,20m. Savietojams ar visiem audio atskaņotājiem (3,5 mm ligzdas kabelis nav iekļauts ko..
  33,00€
 • Bērnu sintezators Iso Trade 11280 61 taustiņi
  Daudzfunkcionālais sintezators ir ideāla ierīce izklaidei un mācībām jūsu mazajiem Tā būs brīnišķīga dāvana, kas katram bērnam liks pasmaidīt. Kad bērns spēlē sintezatoru, viņš var spēlēt savas dziesmas, atskaņot lejupielādētas demonstrācijas dziesmas, atskaņot papildu instrumentu s..
  65,00€
 • Bērnu sintezators Iso Trade 4687
  Sintezators garantē lielu prieku, spēlējoties vienatnē, kopā ar vienaudžu grupu vai kopā ar visu ģimeni. Sintezators ar mikrofonu: 61 taustiņš 2 mācību režīmi 6 iepriekš iestatītas dziesmas 16 dažādas balsis 10 dažādi ritmi 8 bungu skaņas ..
  22,00€
 • Elektriskās klavieres ar krēslu un mikrofonu Lean Toys 10977
  Bērniem patīk spēlēt instrumentus, sniegt koncertus mīļajiem, kā arī spēlēt karaoke. Klavierēm ir 15 balti taustiņi un 10 melni taustiņi. Papildus ir iekļauts mikrofons Ārējā ievades ligzda ļauj klausīties iecienītākās dziesmas. Ideāli piemērots karaoke organizēšanai mājās un pirma..
  55,00€
 • Elektroniskā putu deju paklājiņš-klavieres КХ6208
  Lielais klavieru tastatūras paklājiņš ir jūsu bērna pirmais instruments, kas palīdz apgūt dažādas skaņas un instrumentus. Tajā pašā laikā klavieru klaviatūra ir pievilcīgs aprīkojums mazuļa istabā. Klausoties mūziku, bērns attīsta pozitīvas emocijas un māca novērtēt skaistum..
  20,00€
 • Ģitāra bērniem Legler 7160
  Svars: 0.5 kg Izmēri:  53.5 x 17.5 x 5 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Small Foot Ražotājvalsts: Vācija Koka ģitāra bērniem ar metāla stīgām. Ar šādu ģitāru, bērns jūtīsies kā profesionāls ģitārists. ..
  35,00€
 • Grīdas elektroniskās klavieres KX5435
  Nospiežot taustiņu (vai uzkāpjot uz tā), klavieres dzirdēs noteiktu toni. Tāpat, nospiežot atbilstošās pogas, skaļrunī būs dzirdamas dažādu dzīvnieku radītās skaņas. Produkta izveidei tika izmantoti izturīgi un, galvenais, bērnam droši materiāli. Varat būt pārliecināti, ka r..
  20,00€
 • Karaoke uz statīva ar mikrofonu - rozā Iso Trade 11472
  KARAOKE uz statīva - KOMPLEKTS BĒRNIEM LIELA DĀVANA - sagādājiet meitai brīnišķīgu pārsteigumu un iegādājieties viņai profesionālu karaoke mašīnu. Rotaļlietai ir iepriekš ielādētas melodijas, skaļuma kontrole, aplausi, uzmundrinājums un pat gaismas efekti. Turklāt statīvs..
  32,00€
 • Koka bērnu ukulele, rozā (50 cm) Legler 2415
  Daudzkrāsainā lielās ģitāras versija liek mazo rokenrola cienītāju sirdīm pukstēt straujāk! 4 metāla stīgas spriegošanai izraisa interesi par instrumentu spēli un mūziku. Augsta spēles vērtība, pašam komponējot dziesmas maziem mūziķiem Veicina bērna muzikālo izpratni Rot..
  25,00€
 • Kokā ukulele lielā ģitāra bērniem 3+
  Koka Ukulele no zīmola Tooky Toy ir pirmais mūzikas instruments bērniem. Lielisks produkts, lai pārbaudītu pirmo bērnu aizraušanos ar mūzikas pasauli. Mazie pirkstiņi trenējas skriešanā uz stieņa, kas būtiski uzlabo roku veiklību, māca koncentrēšanos un neatlaidību. Tas lieli..
  32,00€
 • Ksilofons Iso Trade 6078
  Vecums:  3+ Izmērs (cm):  23.5 x 12.5 x 3 cm Ražotājvalsts:  Ķīna Krāsains, spilgts, 8 toņu ksilofons  mazajiem mūziķiem. Rada harmoniskus toņus un veicina bērna dzirdes uztveres pozitīvo attīstību. ..
  4,00€
 • Lielais bungu kokā komplekts Legler 1910
  Svars: 2.16 kg Izmēri: 62 x 40 x 60 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Legler Ražotājvalsts: Vācija Legler Lielais bungu komplekts. Komplektā 5 bungas un šķīvis. Bungas trenē bērnu roku koordināciju un rada interesi par mūziku! ..
  60,00€
 • Mūzikas rotaļlieta "Mūzikas instrumentu komplekts" Tooky Toy TKH003
  Mūzikas instrumentu komplektā ietilpst: spilgta bungas ar lauvas zīmējumu, grabulīši, ksilofons, flauta. Komplektā attīstīsies auss mūzikai, ritma izjūta, elpošanas sistēma, taustes sajūtas un smalkā motorika. ..
  37,00€
 • Ukulele Legler 11750
  Muzicēt tāpat kā pieaugušos - ar šo koka bērnu ukuleli ir viegli spēlēt bērniem. Šim izturīgajam un vieglajam instrumentam ir ideāls izmērs bērniem, un četras neilona stīgas, kuras var noregulēt, ir īpaši drošas un ērtas mazām rokām. Radot eksotiskas mūzikas..
  32,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips