Veikali un aksesuāri

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Bērnu kases aparāts ar spēļu naudu, skeneri un piederumiem 11404
  Rotaļlieta - bērnu kase, ir daudz jautrības daudzu stundu garumā vienatnē, kopā ar mīļajiem vai vienaudžiem. Aizraujoša jautrība pieaugušo imitācijā ir labākais veids, kā attīstīt savu iztēli un saprast, kā funkcionēt sabiedrībā, kas neapšaubāmi atmaksāsies nākotnē. Lai spēlē..
  28,00€
 • Elektroniskā kase Smoby 350104
  Svars: 1.6 kg Izmēri: 21 х 16 х 21.5 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Smoby Ražotājvalsts: Francija Ar šo kases aparātu, Jūsu bērns var sajusties kā īstā supermārketā. Tam ir īsts kalkulators, skeneris ar skaņas un gaismas efektiem, par mikrofonu mazie tirgotāji var uzzi..
  32,00€
 • Kases aparāts ar Pretend & Play kalkulatoru ar eiro naudu Learning Resources LSP 2629-EUR
  Šis izturīgais rotaļlietu kases aparāts ir lieliski piemērots, lai pamodinātu iztēli un iepazīstinātu bērnus ar matemātikas prasmēm, kad bērni spēlē savus draugus. Radošā spēle spēlē palīdz attīstīt agrīnās valodas un sociālās prasmes Saistoša rotaļlietu kase stimulēs..
  48,00€
 • Koka kases aparāts Legler 1606
  Mācies nospiest cenu ciparus, sašķirot un nolikt lādē, kā arī izdot dažādas naudas vienības, kā arī maksāt bezskaidrā naudā. Kases aparāts aprīkots ar naudas lādi, koka pogām, koka preču skeneri un koka kartēm dzeltenā un zilā krāsā. ..
  18,00€
 • Koka veikals ar piederumiem 11247
  Lielisks komplekts, ar ko spēlēties veikalā, liks jūsu bērnam justies kā īstam pārdevējam. Kabīne ar kases aparātu un piederumiem bērniem ir lieliska izklaide, kurai ir arī izglītojoša funkcija. Komplekts būs ideāla dāvana vientuļajam bērnam un brāļiem un māsām. Jūs varat spēlēt veikalā ko..
  50,00€
 • Legler 11443 Pārtikas preces iepirkumu metālā grozā
  Iepirkšanās jautrība pieliekamajam! Šis 9 gab. Rotaļu komplekts satur daudzgraudu maizi, kukurūzas pārslas, nūdeles, tunča zivis, tomātu mērci un sēnes bundžā, kā arī cepumus un glāzi medus - tas viss ir izgatavots no mīļi veidota koka. Ar augstas kvalitātes metāla iepirkumu grozu i..
  25,00€
 • Maiznīca konditoreja Smoby 350400
  Svars: 1,58 kg Izmēri: 44.5 х 35 x 26.6 cm Rekomendējamais vecums: 18m+ Ražotājs: Smoby Ražotājvalsts: Francija Veikalā ir saldējuma mašīna, kases aparāts ar naudas lādi, kas noslēdzama ar atslēgu. Saldējuma bumbas un citi aksesuāri. Lieliska rotaļlieta jautrām un a..
  40,00€ 48,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips