Veikali un aksesuāri

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Elektroniskā kase Smoby 350104
  Svars: 1.6 kg Izmēri: 21 х 16 х 21.5 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Smoby Ražotājvalsts: Francija Ar šo kases aparātu, Jūsu bērns var sajusties kā īstā supermārketā. Tam ir īsts kalkulators, skeneris ar skaņas un gaismas efektiem, par mikrofonu mazie tirgotāji var uzzi..
  32,00€
 • Iepirkumu ratiņi Small Foot 4035
  Svars: 1,5 kg Izmēri: 42 x 31 x 61 cm Rekomendējamais vecums: 3+ Ražotājs: Small Foot Ražotājvalsts: Vācija Šie iepirkumu ratiņi ne tikai izskatās kā reāli, bet arī pārsteidz arī ar to, ka izgatavoti no droša materiāla ilglaicīgai lietošanai. Tajos ir ..
  25,00€
 • Iepirkumu un riteņa groziņi 2 gab. Legler 8269
  Neatņemama lielveikalu sastāvdaļa rotaļu pasaulē. Pēc iepirkšanās produktus var nogādāt mājās uz riteņa, kā to vienmēr dara mamma. Komplektā 2 grozi. ..
  15,00€
 • Kases aparāts ar Pretend & Play kalkulatoru ar eiro naudu Learning Resources LSP 2629-EUR
  Šis izturīgais rotaļlietu kases aparāts ir lieliski piemērots, lai pamodinātu iztēli un iepazīstinātu bērnus ar matemātikas prasmēm, kad bērni spēlē savus draugus. Radošā spēle spēlē palīdz attīstīt agrīnās valodas un sociālās prasmes Saistoša rotaļlietu kase stimulēs..
  48,00€
 • Koka kases aparāts Legler 1606
  Mācies nospiest cenu ciparus, sašķirot un nolikt lādē, kā arī izdot dažādas naudas vienības, kā arī maksāt bezskaidrā naudā. Kases aparāts aprīkots ar naudas lādi, koka pogām, koka preču skeneri un koka kartēm dzeltenā un zilā krāsā. ..
  18,00€
 • Legler 11099 Kases aparāts ar skaneri koka
  Nauda rullē! Šis skaistais koka reģistrs pieder katram labi organizētam bērnu rotaļu veikalam.Spēle ar šo rotaļlietu māca bērnu rīkoties ar naudu un izprast cenas. Komplektā iekļautā spēļu nauda un koka kredītkartes ietilpst naudas atvilktnē, kuru var izvilkt. Cenu par iegādātajiem ..
  18,00€
 • Legler 11443 Pārtikas preces iepirkumu metālā grozā
  Iepirkšanās jautrība pieliekamajam! Šis 9 gab. Rotaļu komplekts satur daudzgraudu maizi, kukurūzas pārslas, nūdeles, tunča zivis, tomātu mērci un sēnes bundžā, kā arī cepumus un glāzi medus - tas viss ir izgatavots no mīļi veidota koka. Ar augstas kvalitātes metāla iepirkumu grozu i..
  25,00€
 • Maiznīca konditoreja Smoby 350400
  Svars: 1,58 kg Izmēri: 44.5 х 35 x 26.6 cm Rekomendējamais vecums: 18m+ Ražotājs: Smoby Ražotājvalsts: Francija Veikalā ir saldējuma mašīna, kases aparāts ar naudas lādi, kas noslēdzama ar atslēgu. Saldējuma bumbas un citi aksesuāri. Lieliska rotaļlieta jautrām un a..
  40,00€ 48,00€
 • Plastmasas monētas nominālvērtībās no 1 centa līdz 2 eiro(100 gab.) Learning Resources LSP 0026
  Visi bērni mīl pieaugušo naudu, bet viņiem nav atļauts ar to spēlēties. Pasniedziet bērniem rotaļlietu naudu, un viņi būs laimīgi. Un, ja jums ir rotaļlietu kase, veikals vai svari, tie jums vienkārši ir nepieciešami. Rotaļlietu monētas ir lieliska iespēja bērnam iemācīties s..
  6,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips