Veikali un aksesuāri

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Koka rotaļu svari Viga 50660
  Svari palīdzес nosvērt augļus un dārzeņus. Viņiem ir tādas priekšrocības, kuras nevar aizstāt neviena cita rotaļlieta. Krāsainie svari attīsta iztēli un fantāziju un palīdz izprast naudas vērtību un matemātikas pamatus. Komplektā ietilpst: 1 svaru štatīvs, 2 svēršanas bļo..
  18,00€
 • Koka svari "Mazais tirgus" Legler 11861
  Nosverieties kā iknedēļas tirgū! Izmantojot šos stabilos koka siju svarus, mazajiem tirgotājiem pie rokas ir piemēroti instrumenti, kad viņi sver ēdienu saviem klientiem pārtikas preču veikalā vai bērnu tirgus stendā. Četri dažādi atsvari palīdz noteikt kopējo svaru un divi bīdāmie pretsva..
  23,00€
 • Koka svari Legler 11201
  Apstrādāti ar bērniem nekaitīgu krāsu. Noapaļotas detaļas, lai bērns nesavainotos. ..
  20,00€
 • Plastmasas monētas nominālvērtībās no 1 centa līdz 2 eiro(100 gab.) Learning Resources LSP 0026
  Visi bērni mīl pieaugušo naudu, bet viņiem nav atļauts ar to spēlēties. Pasniedziet bērniem rotaļlietu naudu, un viņi būs laimīgi. Un, ja jums ir rotaļlietu kase, veikals vai svari, tie jums vienkārši ir nepieciešami. Rotaļlietu monētas ir lieliska iespēja bērnam iemācīties s..
  7,00€
 • Svari škidrumam un ne tikai Learning Resources LER 1524
  Studenti uzzina par svaru un mērījumiem, izmantojot šo lieljaudas plastmasas skalu. Noņemamie, ērti lietojamie 1/2 litru spaiņi ļauj mazām rokām izliet un izmērīt. Ietver kompensatoru ar jutību līdz vienam gramam. Izmēri 32 cm x 11,5 cm. ..
  23,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips