Ārsta komplekti

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Komplekts "Veterinārārsts" KX6233
  Jūsu bērns mīl suņus? Vai vēlaties iegūt īstu pet, bet jūs to nevarat atļauties? Jūs varat "adoptēt" šo suni bez jebkādām sekām! Komplekts ar plīša sunīti patiks ikvienam suņu entuziastam. Pateicoties tam, jūsu bērns var spēlēt veterinārārsta lo..
  19,00€
 • Legler 11695 Koka ārsta piedērumu komplekts
  Ārsts tagad nāk!  Jaunie ārsti būs labi aprīkoti, kad viņi steigsies pie saviem pacientiem, izmantojot šo bērnu pilnībā iesaiņoto rotaļu ārstu komplektu.  Korpuss un visi rotaļlietu medicīnas instrumenti rada lielisku optisko iespaidu, izmantojot daudz dabiski gatavu koku..
  50,00€
 • Mazā ārsta medicīnisko spēļu komplekta rotaļlieta - ratiņi 6114
  Bērni pēc savas dabas ir ziņkārīgi par pasauli un viņiem patīk atdarināt citus. Mazs ārstu komplekts ir lieliska rotaļlieta, kas ir arī mācīšanās veids un noteikti patiks ikvienam mazulim. Komplekts sastāv no 18 daļām, kuras ievieto ērtā un vieglā četru riteņu ratiņos. Daudzie elementi..
  40,00€
 • Rotaļu komplekts "Ārsta krekls" Legler 12225
  Apģērbs mazajiem ārstiem un jaunākajām medmāsām! Kad bērni uzņemas ārsta lomu, šis ārsta mētelis ir obligāts! Ar atbilstošo medicīnisko aprīkojumu kostīms ir īpaši autentisks un sola reālistisku jautrību. Šļirce, stetoskops un klīniskais termometrs ir izgatavoti no izt..
  20,00€
 • Zobārsta komplekts čemodānā Legler 3984
  Sagatavo savus mazos pirmajai zobārsta vizītei ar šo lielisko rotaļu komplektu. Tēlot zobārstu vai mācīties pareizi tīrīt zobiņus – bērni var darīt kā vienu, tā otru. Instrumenti izgatavoti no koka, komplekts ievietots brīnišķīgā metāla čemodānā, viegli pārnēsājams un ērts. ..
  20,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips