„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Triku skrejritenis Nitro Movino CP-100-NI-M (mint)

Triku skrejritenis Nitro Movino CP-100-NI-M (mint)

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Movino CP100-NI-M
Pieejamība:
2
Cena: 65,00€
Ielikt grozā
Apraksts

https://www.youtube.com/watch?v=1pVyU9q06XYSvars: 3.4 kg
Izmēri: 83 х 48 x 10.5 cm
Rekomendējamais vecums: 6+
Ražotājs: Movino

Movino Nitro ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kas sāk savu piedzīvojumu ar sacīkstēm. Nitro ir lieliski piemērots trikiem. Tam ir pastiprināta 6061 alumīnija platforma, hromēta tērauda stūre, kas ir stingrāka nekā alumīnija un ABEC-9 hroma gultņi. Platformas, stūres rata un gultņu parametri ir identiski Movino Edge augstajam modelim, kas garantē drošu un ērtu braukšanu. Nitro modelis atšķiras tikai no materiāla, no kura izgatavotas riteņu serdenes un skava. Movino Nitro ir neilona pamatnes riteņi un trīs skrūvju skava.

ABEC-9 oglekļa gultņi, 100 mm diametra neilona riteņi. 6061 alumīnija platforma ar izmēriem - 48 x 10.5 cm. Hroma tērauda stūres rats, kas ir 49 cm plats un 83 cm augsts no zemes. Flex bremžu sistēma, TPR rokturi ar garumu 14.5 cm, skava ar 3 alumīnija skrūvēm 6061. Maksimālā slodze – 100 kg.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips