„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Lielais kases aparāts Smoby 350107

Lielais kases aparāts Smoby 350107

Preces stāvoklis:

Jauna. Bojāts iepakojums.
Modelis: Smoby 350107
Pieejamība:
1
Cena: 30,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 0.6 kg
Izmēri: 39 х 16 x 21.5 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Smoby
Ražotājvalsts: Francija

Mazie pārdevēji būs priecīgi iegūt savā īpašumā šo lielisko kases aparātu. Kases aparāts ir aprīkots ar elektroniskām funkcijām. Tas sastāv no naudas atvilktnes, īsta kalkulatora, mikrofona, kredītkaršu lasītāja un svariem. Iekļauti 27 aksesuāri - 1 skaņas un gaismas skeneris, 1 ābolu sulas kārba, 2 tukšas kastītes (cepumi/ makaroni), 4 skaidras naudas kvītis, 12 banknotes, 6 monētas un 1 bankas karte. Nepieciešama 1 x LR54 baterija un 1 x AG10 baterija. Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips