„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Skrejritenis Meteor Racer Q4 22767

Skrejritenis Meteor Racer Q4 22767

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Meteor Racer Q4 22767
Pieejamība:
9
Cena: 52,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 3.8 kg
Izmēri: 70 х 27 x 12.6 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Racer Q4 ir jaunākais Meteor skrejriteņu kolekcijas modelis, kas paredzēts atpūtai. Skrejriteņa vienkāršība un mūsdienīgs dizains ir tās funkcijas, kas apmierinās pat visprasīgākos lietotājus.

Skrejritenis ir izgatavots no augstākās kvalitātes alumīnija, kas padara to izturīgu un vieglu vienlaicīgi. Stūre ir aprīkota ar gumijas rokturiem drošai saķerei, un trīs līmeņu augstuma regulēšana ļauj skrejriteni pielāgot lietotāja augumam. Liela, zema platforma atvieglo balansēšanu. Riteņi ar diametru 140 mm un augstas kvalitātes gultņi palielina stabilitāti, gludumu un braukšanas drošību.Turklāt transportlīdzeklis bija aprīkots ar aizmugurējo spārnu, lai pasargātu no šļakatām lietus gadījumā, vienlaikus darbojoties kā bremze.

Materiāls: alumīnijs. Riteņu diametrs – 140 mm, gultņi - ABEC 7. Rokturi: gumija, stūres platums - 37 cm. Platformas izmēri – 51 x 11.7 cm, regulējams 3 pakāpju stūres augstums, maksimālais augstums - 73 cm no platformas. Maksimālais lietotāja svars - 75 kg. Produkts atbilst Eiropas standartam EN 14619: 2006.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips