„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

 

Darba laiks Lieldienās:
19. aprīlī   11:00-18:00
20. aprīlī   12:00-17:00
21. aprīlī  
brīvs
22. aprīlī   11:00-18:00

Skrejritenis Meteor Shift 22799

Skrejritenis Meteor Shift 22799

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Meteor Shift 22799
Pieejamība:
2
Cena: 40,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 1.7 kg
Izmēri: 56 х 28.5 x 15 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Meteor Shift trīsriteņu skrejritenis ir augstākās kvalitātes produkts. Tas ir lielisks risinājums, jo īpaši jaunākiem bērniem, un tā priekšējie riteņi ļauj vieglāk un stabilāk manevrēt. Pateicoties augstas kvalitātes alumīnijam un plastmasai, skrejritenis ir ļoti izturīgs un viegls. Visas savienošanas un drošības skrūves ir izgatavotas no tērauda, ​​kas garantē savienojumu izturību. Relatīvi liela platforma, rokturi, kas aprīkoti ar amortizatoriem, kas absorbē stūres rata trieciena enerģiju uz zemes, un 3 riteņi ar ABEC 7 gultņiem palielina braukšanas komfortu un drošību. Trīspakāpju stūres augstuma regulēšana ļaus jūsu bērnam pilnībā savienot transportlīdzekli ar viņa augumu.

Specifikācija: materiāls - alumīnijs, PP plastmasa, neilons. Riteņi – PU, riteņu diametrs - 120 mm un 80 mm, ABEC 7 gultņi. Rokturi – gumijas, rokturu diametrs - 30 mm, stūres platums -26 cm. Platformas izmēri - 28 cm x 12 cm. Augstums: regulējams, 3 pakāpju (ik pēc 6 cm), maksimālais augstums - 65 cm (mērot no platformas). Aizmugurējā riteņa bremžu sistēma. Maksimālais lietotāja svars - 50 kg.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips