„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Skrejritenis Holiday Palms Meteor 22785

Skrejritenis Holiday Palms Meteor 22785

Preces stāvoklis:

Veikala ekspozīcijas prece.
Modelis: Meteor 22785
Pieejamība:
1
Cena: 65,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 3.6 kg
Izmēri: 73.5 х 28 x 13 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Skrejritenis ir ne tikai jautrs transportlīdzeklis, bet paliek arvien populārāks un videi draudzīgs transportlīdzeklis. To var izmantot gan bērni, gan pieaugušie. Transportlīdzeklis ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, kas padara to izturīgu un vieglu. Visas savienojuma un drošības skrūves ir izgatavotas no tērauda, kas garantē savienojumu izturību.

Specifikācija: Alumīnija karkass, PU riteņi, riteņu diametrs -180 mm, gultņi – ABEC 7. Rokturi: gumijas, rokturu diametrs – 3.5 cm, stūres platums -37 cm. Maksimālais augstums (no grīdas) - 94 cm, maksimālais augstums (no platformas) -86 cm, platformas izmēri - 53 x 12 cm. Kājas bremžu sistēma: uz aizmugures riteņa ar atstarotāju. Maksimālais lietotāja svars - 100 kg.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips