„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Skrejritenis Meteor City Miami 22782

Skrejritenis Meteor City Miami 22782

Preces stāvoklis:

Veikala ekspozīcijas prece.
Modelis: Meteor City Miami 22782
Pieejamība:
1
Cena: 75,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 5.5 kg
Izmēri: 85 х 14 x 31.5 cm
Rekomendējamais vecums: 4+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Skrejritenis ir izgatavots no augstākās kvalitātes alumīnija, pateicoties tam, to raksturo izturība un vieglums. Visas savienojošās un drošības skrūves ir izgatavotas no tērauda, ​​kas garantē savienojumu izturību. Stūre ir aprīkota ar gumijas rokturiem, nodrošinot roktura saķeri un trīspakāpju augstuma regulējums ļaus pat garākiem cilvēkiem perfekti pārvaldīt skrejriteni.Turklāt stūre ir aprīkota ar alumīnija skavu, kas nodrošina vēl labāku montāžu un garantē stabilitāti. Liela, zema platforma atvieglo līdzsvaru, lai iesācēji arī justos pārliecināti.

Lielie riteņi un augstas kvalitātes gultņi palielina stabilitāti, gludumu un braukšanas drošību. Divu amortizatoru uzstādīšana palielina komfortu, braucot uz nelīdzenas virsmas. Turklāt transportlīdzeklis ir aprīkots ar dubļu aizsargiem, lai pasargātu no šļakatām. Pateicoties saliekamajai konstrukcijai, skrejritenis var tikt salocīts ātri un viegli.

 PU riteņi, riteņu diametrs – 20 cm, ABEC 7 gultņi, bremžu sistēma: kājas bremze uz aizmugurējā riteņa ar atstarotāju. Rokturi: gumija, rokturu diametrs – 3 cm, stūres platums – 37 cm, platformas izmēri - 34 x 14 cm. Augstums: regulējams (ik pēc 7 cm), maksimālais augstums - 93 cm (mērot no platformas). Maksimālais lietotāja svars - 100 kg. Komplektā regulējama siksna, montāžas atslēgas, instrukcija.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips