„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Skrejritenis Meteor HI-WAY black 22784

Skrejritenis Meteor HI-WAY black 22784

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Meteor HI-WAY black 22784
Pieejamība:
2
Cena: 100,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 6.3 kg
Izmēri: 88.5 х 37 x 16 cm
Rekomendējamais vecums: 6+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Skrejritenis izgatavots no augstākās kvalitātes alumīnija, pateicoties tam, ka to raksturo ārkārtas izturība un mazs svars, un tērauda skrūves garantē savienojumu uzticamību un drošību. Abos riteņos ievietotie amortizatori un stūre, kas aprīkota ar gumijas rokturiem, lieliski absorbē triecienu, ko izraisa braukšana uz nelīdzenas zemes, padarot braukšanu ērtāku, tas arī rada lielāku prieku.

Trīspakāpju augstuma regulēšana arī ļaus to lietot cilvēkiem ar garāku augumu. Lielā platforma atvieglo līdzsvaru, vienlaikus nodrošinot lielāku stabilitāti. Lielie riteņi un augstas kvalitātes gultņi palielina gludumu un braukšanas drošību. Turklāt transportlīdzeklis ir aprīkots ar dubļu aizsargiem, lai pasargātu no šļakatām, bet aizmugurējā riteņa aizsargs vienlaicīgi darbojas kā bremze. Uzstādītais ūdens pudeļu turētājs dos jums pastāvīgu piekļuvi ūdens pudelei. Pateicoties salokāmajai konstrukcijai, skrejriteni var ātri un viegli salocīt un viegli pārvietot, izmantojot siksnu.

PU riteņi, riteņu diametrs – 20 cm, ABEC 7 gultņi, bremžu sistēma: kājas bremze uz aizmugurējā riteņa. Rokturi: gumija, rokturu diametrs – 3.2 cm, stūres platums – 37.5 cm, platformas izmēri - 37 x 16 cm. Augstums: regulējams augstums (ik pēc 4 cm), maksimālais augstums (no zemes) - 102 cm, minimālais augstums -  83 cm, maksimālais augstums – 92 cm. Maksimālais lietotāja svars - 100 kg. Komplektā regulējama siksna, montāžas atslēgas, instrukcija.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips