„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Skrejritenis Meteor City Tokio 22760

Skrejritenis Meteor City Tokio 22760

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Meteor City Tokio 22760
Pieejamība:
5
Cena: 75,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 4.5 kg
Izmēri: 88 х 33 x 14.5 cm
Rekomendējamais vecums: 6+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Ja vēlaties nokļūt skolā, darbā vai vienkārši doties atpūsties, šis skrejritenis ir domāts tieši Jums! Tas iepriecinās ne tikai vecākus bērnus, bet arī pieaugušos.Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes alumīnija, pateicoties tam, to raksturo izturība un vieglums. Visas savienojuma un drošības skrūves ir izgatavotas no tērauda, ​​kas garantē savienojumu izturību. Stūre ir aprīkota ar gumijas rokturiem, nodrošinot roktura saķeri, trīspakāpju augstuma regulēšana ļauj to lietot pat gariem cilvēkiem. Turklāt stūre ir aprīkota ar alumīnija skavu, kas nodrošina vēl labāku montāžu un garantē stabilitāti. Liela, zema platforma atvieglo līdzsvaru, lai iesācēji arī justos pārliecināti. Lielie riteņi un augstas kvalitātes gultņi palielina stabilitāti, gludumu un braukšanas drošību. Divu amortizatoru uzstādīšana palielina komfortu, braucot pa nelīdzenu virsmu.

PU riteņi, riteņu diametrs – 20 cm, ABEC gultņi, bremžu sistēma: kājas uz aizmugurējā riteņa bremze ar atstarotāju. Rokturi: gumija, rokturu diametrs - 4 cm, stūres platums - 37 cm, platformas izmēri -55 x 13.5 cm. Augstums: regulējams, trīspakāpju, maksimālais augstums (no zemes) - 103 cm, maksimālais augstums (no platformas) - 96 cm. Maksimālais lietotāja svars -100 kg. Komplektā regulējama siksna, montāžas atslēgas, instrukcija.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips