„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Interaktīva rotaļlieta Mazulis Ponette Hatchimals 6044070

Interaktīva rotaļlieta Mazulis Ponette Hatchimals 6044070

Preces stāvoklis:

Jauna. Nenozīmīgi bojāts iepakojums. Olā ir caurums. Skatīt foto.
Modelis: Hatchimals 6044070
Pieejamība:
1
Cena: 44,00€50,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Svars: 0.62 kg
Izmēri: 17.8 х 25.4 x 20.3 cm
Rekomendējamais vecums: 5+
Ražotājs: Spin Master
Ražotājvalsts: ASV
 
Burvīgi mazuļi ar lielām mirdzošām acīm un knābjiem, kas kustās – paši burvīgākie personāži no Hatchtopia burvīgās zemes! Tā ir pārsteiguma rotaļlieta - kas iekšā būs zināms tikai pēc tam, kad putnēns būs izšķīlies. Pēc tā kā jūsu mazulis iznāks pasaulē, jūs gaidīs vēl vairāk pārsteigumu! Paņemiet olu un izņemiet no tā četrus slēptos aksesuārus: grabuli, ķemme, pudeli un mājdzīvnieku. Jūs pat atradīsiet krēsliņu  mazulim un dzimšanas apliecību. Tikai kuš, tas ir noslēpums: dažādi aksesuāri var tikt piegādāti ar dažādiem mazuļiem! Māciet mazulim runāt vai spēlēt jaunas spēles. Pieskarieties tam, lai parādītu savu aprūpi, iemācītos jaunas lietas. Jutīgie rotaļlietas sensori atrodas uz galvas un vēdera zonā. Mazuļi ātri apgūst jaunas prasmes un pieaug. Nepieciešamas 2 AA baterijas.
 Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips