„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Radošais komplekts Aproces Cool Maker 6038301

Radošais komplekts Aproces Cool Maker 6038301

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Cool Maker 6038301
Pieejamība:
1
Cena: 27,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Svars: 0.54 kg
Izmēri: 35.6 х 27.9 x 8.1 cm
Rekomendējamais vecums: 8+
Ražotājs: Spin Master
Ražotājvalsts: ASV
 
Meitenes tagad varēs izveidot sev un savām draudzenēm stilīgas aproces. Vienkārši jāizvēlas vienu no desmit dizaina veidnēm un jāievieto turētājos atbilstošos spoles. Tagad vienkārši pagrieziet sviru un noskatieties, kā rokassprādzes maģisko veidošanos. Kad ir sasniegts vēlamais garums, pie aproces vajag piestiprināt aizdari - jaunais modes aksesuārs ir gatavs! Komplektā ir viss, kas nepieciešams, lai noaustu 10 skaistas draudzības aproces. Aušanas studija ir aprīkota ar 88 pavedienu spolēm  5 dažādās modernās krāsās, dizaina bukletu, praktiskām aizdarēm un daudz ko citu.
 Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips