„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Rotaļu telts Tipi

Rotaļu telts Tipi

Preces stāvoklis:

Jauna. Nenozīmīgi bojāts iepakojums.
Modelis: Tipi 00030214
Pieejamība:
1
Cena: 60,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 4.6 kg
Izmēri: 120 х 120 x 150 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Tipi
Ražotājvalsts: ES

Lieliska rotaļu telts, kuru var lietot gan telpās, gan ārpus tām. Koka statnes ir izgatavotas no Jaunzēlandes priedes un no bieza kokvilna audekla. Neatkarīgi testi ir veikti, lai atbilstu CE un EN71 standartiem, tāpēc neuztraucieties, jūsu bērni var droši izklaidēties. To var uzstādīt 5 minūšu laikā. Uzstādīšanas instrukcijas ir pieejamas, un ir marķējums ar norādījumiem par mazgāšanu. Nav ūdensnecaurlaidīga, tamdēļ nakts laikā tā jātur telpās.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips