„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Floridas sacīkšu trase Disney Cars 3 Ultimate Mattel FCW02

Floridas sacīkšu trase Disney Cars 3 Ultimate Mattel FCW02

Preces stāvoklis:

Jauna. Bojāts iepakojums.
Modelis: Mattel FCW02
Pieejamība:
2
Cena: 80,00€110,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 4 kg
Izmēri: 10.8 х 76.2 x 61 cm
Rekomendējamais vecums: 4+
Ražotājs: Mattel
Ražotājvalsts: ASV

Florida sacīkšu trase ir lielākā sacīkšu rotaļlieta Cars vēsturē. Pateicoties motorizētajam paātrinātājam, filmas slavenajās spēļu zonās, skriešanās sacīkšu apdare un paaugstināts skrejceļš vēl vairāk ātruma ventilatoriem ir daļa no aizraujošas filmas darbības. Akselerators ļauj automašīnām skriet pa sliežu ceļu pie aizraujošā ātruma. Un, lai gan katrs čempions cenšas uzņemties vadību, joslu mainītājs ļauj pārvest automašīnas no vienas joslas uz otru. Tribīnē personīgie transportlīdzekļi priecājas par savas izlases sacīkstēm, kas ar pilnu ātrumu, izbrauc asos līkumus. Lai parādītu apļa uzvarētāju, karogi pagriežas. Mērogs 1:55. Trase savienojama ar citām sērijas trasēm. Nepieciešamas 4 D baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips