„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Šaujamierocis N-Strike Modulus Regulator Nerf C1294EU4

Šaujamierocis N-Strike Modulus Regulator Nerf C1294EU4

Preces stāvoklis:

Veikala ekspozīcijas prece. Bojāts iepakojums. Rotaļlieta nav piefiksēta pie iepakojuma. Komplektā nav oriģinālās lodes.
Modelis: Nerf C1294EU4
Pieejamība:
1
Cena: 48,00€60,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Svars: 0.8 kg
Izmēri: 7.5 х 88.8 х 35.6 cm
Rekomendējamais vecums: 8+
Ražotājs: Hasbro
Ražotājvalsts: ASV
 
Šis spēcīgais ierocis burtiski ir radīts aizraujošām cīņām un beznosacījuma uzvarām. Ierocis izskatās stilīgs, bet tai pašā laikā vienkāršs - tas ir izgatavots balts, pievienojot spilgtus elementus. Viss tajā tiek izdomāts līdz vismazākajai detaļai, kas izveidots ātrākai un precīzākai šaušanai. Ierocim ir divas aptveres, katra priekš 12 šautriņām, ērts rokturis, šautriņu rezerves indikators un 3 šaušanas režīmi: manuāla, pusautomātiska un automātiska. Kopā ar papildaprīkojumu, kas iekļauts komplektā, varat izveidot sev ideāli piemērotu ieroci. Šaušanas attālums – 27 metri. Nepieciešamas 4 C baterijas.
 Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips