„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Skrituļdēlis Meteor Fruit Watermelon 23997

Skrituļdēlis Meteor Fruit Watermelon 23997

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Meteor Fruit Watermelon 23997
Pieejamība:
1
Cena: 22,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 1.7 kg
Izmēri: 56 х 14.6 x 2.1 cm
Rekomendējamais vecums: 6+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija

Plastmasas skrituļdēlis ar poliuretāna riteņiem, ideāli piemērots braukšanai pilsētās pa noslogotām un nelīdzenām ietvēm. Tas ir ļoti viegls un daudz mazāks par tipiskiem skrituļdēļiem, tādējādi nodrošinot vienkāršu un ātru virziena maiņu, pilnīgu kustību izpildi, un dēļa pārvietošana nav problēma. Neslīdoša virsma novērš braucēja slīdēšanu, un poliuretāna riteņi pielāgojas zemes amortizācijas triecieniem.

Šis modelis ir ļoti populārs septiņdesmito un astoņdesmito gadu vinila skrituļdēļu reaktivācija, apvienojumā ar modernām tehnoloģijām.

Specifikācija: klāja materiāls – PP, riteņi – PU, alumīnija konstrukcija. Klāja izmērs: 56 x 14.6 x 1 – 2.1 cm. Riteņu izmērs - 6 x 4.5 cm. Hroma gultņi: ABEC-7.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips