„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Šūpuļmotocikls Roba 69023

Šūpuļmotocikls Roba 69023

Preces stāvoklis:

Jauna, kastē. Nenozīmīgi bojāts iepakojums. Samainīti rokturi.

Modelis: Roba 69023
Pieejamība:
1
Cena: 80,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 3.4 kg
Izmēri: 36 х 65 х 35 cm
Rekomendējamais vecums: 1.5+
Ražotājs: Roba
Ražotājvalsts: Vācija

Stilīgs šūpuļmotocikls ar mikro bumbiņu pildījumu sēdvietas zonā, nodrošina ērtu šūpošanos. Šūpuļmotocikla priekšpuse un aizmugure ir piepildīta ar poliesteri. Izliektajam panelim ir ideāls šūpošanās leņķis un tapas, kas nodrošina saķeri. Izstrādāts saskaņā ar Eiropas rotaļlietu drošības standartu (EN 71) Vācijā. Visi izmantotie materiāli ir pārbaudīti attiecībā uz kaitīgām vielām un sertificēti. Tam ir koka tehnoloģijas institūta EPH kvalitātes zīmogs. Izmantojams apmēram līdz 6 gadu vecumam. Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips