„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Aizsargķivere Ziedi Metor 23247

Aizsargķivere Ziedi Metor 23247

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Metor 23247
Pieejamība:
1
Cena: 20,00€
Ielikt grozā
Apraksts
Svars: 0.24 kg
Izmēri: 52 х 56 cm
Rekomendējamais vecums: 4+
Ražotājs: Meteor
Ražotājvalsts: Polija
 
Aizsargķivere mazajiem sportistiem. AIR FLOW sistēma - ventilācijas sistēma vada gaisa plūsmu caur caurumiem korpusā, neietekmējot tā stabilitāti. QUICK-RELEASE sistēma - sprādzes ātrai stiprināšanai. FIT SIZE sistēma - daudzfāžu gredzens ar centrālo atslēgu, lai nodrošinātu vienmērīgu regulēšanu. Noņemami polsterējuma elementi - vieglāk uzturēt sviedru absorbētājus tīrus, jo tos var mazgāt un žāvēt. Ārējā apvalka materiāls – PVC, iekšējais absorbējošais materiāls –EPS. Izmēri-  52 х 56 cm. Sertificēts produkts, kas atbilst direktīvām - 89/686 / EEK un EN 1078 prasībām.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips