„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Lidmašīna – planieris Glow2B 1000381

Lidmašīna – planieris Glow2B 1000381

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Glow2B 1000381
Pieejamība:
2
Cena: 15,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 0.5 kg
Izmēri: 50 x 11.6 x 6.2 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Glow2B
Ražotājvalsts: Vācija

Jaunums ar augstu kvalitāti un modernu dizainu jaunākiem un vecākiem cilvēkiem. Vai vasaras dienās pludmalē, zālienā vai slēgtās telpās - vienatnē vai grupās - šeit jautrība ir neizbēgama! Vienkārša konstrukcija, kuras svars ir tikai 48 grami, un spārnu platums 46 cm un garums 48 cm, ļauj sapņu planieri lietot gandrīz visur. Ar "balansa bumbu", kas ieststrādāta materiālā, lidmašīna lieliski un īpaši ilgi slīd gaisā. Montāžas un palaišanas paņēmieni tiek nodrošināti ar attēliem uz iepakojuma, lai ikviens varētu optimāli to salikt un sākt sapņu planiera lidojumu. Ideāla izkalaide vasarai!Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips