„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Celtniecības klucīši Katara 1827

Celtniecības klucīši Katara 1827

Preces stāvoklis:

Jauna. Uz kastes ir plaisa.
Modelis: Katara 1827
Pieejamība:
1
Cena: 65,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 2.92 kg
Izmēri: 37 х 27 x 19 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Katara
Ražotājvalsts: ES

Viena kaste, bet daudz jautrības. Šajā kastē ir 1264 celtniecības klucīši 8 krāsās un dažādos izmēros. Pelēks, dzeltens, balts, zaļš, zils, melns, sarkans, rozā dažādos izmēros kā arī divas plāksnes (zaļa / pelēka). Klucīši un plāksnes ir 100% saderīgi ar citu ražotāju produktiem, pat ar Lego. Vienkārši papildiniet savu esošo kolekciju. Kastē ir iekļauti šādi klucīšu izmēri: 6x2, 4x2, 3x2, 2x2, 4x1, 2x1, 1x1 cm. Ar šiem klucīšiem pat pieaugušie kļūs par bērnu. Sāciet darbu un ļaut vaļu savai iztēlei! Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips