„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Ātrgaitas visurgājējs Lego 42065

Ātrgaitas visurgājējs Lego 42065

Preces stāvoklis:

Jauna. Bojāts iepakojums.
Modelis: Lego 42065
Pieejamība:
1
Cena: 65,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 0.8 kg
Izmēri: 38.2 х 7.1 x 26.2 cm
Rekomendējamais vecums: 9+
Ražotājs: Lego
Ražotājvalsts: Dānija

Rotē, pagriezies, trauсies pāri šķēršļiem un joņo zibenīgā ātrumā ar šo pilnīgi motorizēto ātrgaitas visurgājēju ar tālvadības pulti. Tam ir koši citronzaļš, balts un melns krāsojums ar dekoratīvām uzlīmēm, vadītāja kabīne ar cauruļu karkasu un divas lielas kāpurķēdes, no kurām katrai ir seši riteņi. Brauc uz priekšu vai atpakaļgaitā, pa kreisi un pa labi, kā arī veic 360° pagriezienus. Pārbūvē to par bezceļa auto ar tālvadības pulti.Visurgājēja izmēri: garums – 22 cm, platums – 16 cm, augstums – 9 cm. Bezceļa auto izmēri: garums – 20 cm, platums – 16 cm, augstums – 15 cm. Nepieciešamas 6 AA baterijas. Komplekts sastāv no 370 detaļām.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips