„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Berka sala Playmobil 9243

Berka sala Playmobil 9243

Preces stāvoklis:

Jauna, kastē. Nenozīmīgi bojāts iepakojums. 

Modelis: Playmobil 9243
Pieejamība:
1
Cena: 75,00€100,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 2.72 kg
Izmēri: 58.5 х 25 х 50 cm
Rekomendējamais vecums: 4+
Ražotājs: Playmobil
Ražotājvalsts: Vācija

Berka salā izjāde uz pūķiem ir obligāta! Šeit jaunie karotāji atbalsta savus pūķus un kopā viņi vēro, lai nerastos problēmas, kas varētu apdraudēt viņu mājas. Sala ir divu stāvu cietoksnis ar funkcionējošu katapultu, kas aizsargā tos no uzbrukumiem un arbalets ar uguns bultām. Ir arī pacēlājs, ar kura palīdzību jūs nododat nepieciešamos krājumus un ieročus augšējā stāvā. Vikingu līderis Stoiks vienmēr ir uzmanīgs. Viņš visu vēro un gatavs visiem ienaidnieku uzbrukumiem. Naktīs lāpas un pirmā līdera statuja apgaismo visu īpašumu. Nepieciešamas 3 AAA baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips