„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Ballīšu aksesuāru veikals Lego Friends 41132

Ballīšu aksesuāru veikals Lego Friends 41132

Preces stāvoklis:

Jauna, kastē. Nenozīmīgi bojāts iepakojums.

Modelis: Lego Friends 41132
Pieejamība:
1
Cena: 40,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 0.44 kg
Izmēri: 28.2 х 5.9 x 26.2 cm
Rekomendējamais vecums: 6+
Ražotājs: Lego
Ražotājvalsts: Dānija

Gatavošanās ballīte ir atbildīgs darbs. Ir rūpīgi jāapdomā ne tikai telpas noformējums, bet arī tas, kā izklaidēt viesus un ar ko tos uzcienāt. Palīdziet Lori un Stefānijai organizēt pašu ugunīgāko ballīti Heartlake City vēsturē. Dodieties uz veikalu pēc baloniem un citiem aksesuāriem, tikai paņemt līdzi naudu, lai veiktu samaksu par izvēlētajām precēm. Caurspīdīgās veikala durvis ir atveramas, veikala iekšpusē ir rotējošas vitrīnas ar svētku piederumiem, tāpat ir lete, kur piepūst balonus ar hēliju. Komplekts sastāv no 176 dažādām detaļām un aksesuāriem.  Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips