„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Celtniecības bloki KAPLA 200

Celtniecības bloki KAPLA 200

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: KAPLA 200
Pieejamība:
1
Cena: 42,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 2.9 kg
Izmēri: 25 х 36 x 15 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Kapla Toys
Ražotājvalsts: ASV

Skaisti un labi izstrādāti rotaļlietu bloki, kas iedvesmo radošai konstrukciju celtniecībai. Nav nepieciešamības pēc papildus detaļām, līmes vai celtniecības instrumentiem, šie dabiskie koka bloki ir saliekami tieši no kastes.Atbalsta loģisko domāšanu, telpisko informētību un veiklību. Izmantojot identiskos, savstarpēji nefiksētos blokus, Kapla attīsta bērna spējas organizēt elementus trīsdimensiju veidā. Bērni apgūst pamatzināšanas par ģeometriju, fiziku un tehnoloģijām. Ar spēli bērni uzlabo izpratni par formu un apjomu, vienlaikus dodot iespēju attīstīt līdzsvaru sajūtu un uzlabot roku veiklību. Palielina koncentrēšanās spējas un pacietību - bērni iet cauri vairākiem kognitīvās attīstības posmiem attīstot dažādas prasmes savadāk. Bērni strādā koncentrētā veidā, lai veidotu stabilu konstrukciju un sasniegtu vēlamo rezultātu. Ja konstrukcijai nav cieta pamata, tā neizbēgami sabruks! Tas prasa neatlaidību un pacietību. Komplektā 200 celtniecības bloki.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips