„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Šaujamierocis ar mašīnām Nerf Nitro Hasbro C0787EU4 Motofury Rapid Rally

Šaujamierocis ar mašīnām Nerf Nitro Hasbro C0787EU4 Motofury Rapid Rally

Preces stāvoklis:

Jauna.
Modelis: Hasbro C0787EU4
Pieejamība:
3
Cena: 45,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 2.02 kg
Izmēri: 8.3 х 77.5 x 33.1 cm
Rekomendējamais vecums: 5+
Ražotājs: Hasbro
Ražotājvalsts: ASV

Ļoti interesanta rotaļlieta, kas aizraus jautrā piedzīvojumā. Šis Nerf šaujamierocis šauj nevis ar lodēm, bet gan ar mašīnītēm. Šim nolūkam rallija automašīna tiek ievietota šaujamierocī, tad spēlētājs nospiež sprūdu. Mašīna izlido no ieroča un skrien uz priekšu. Tramplīns un dažādi šķēršļi ļauj dažādot spēli, pielāgojot automobiļus treka struktūrai. Komplektā šaujamierocis, 9 mašīnītes, 2 tramplīni un dažādi šķēršļi. Nepieciešamas 4 AA baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips