„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Nerf Retaliator

Nerf Retaliator

Preces stāvoklis:

No ekspozicijas. Nenozīmīgi bojāts iepakojums (brūns kartons). Komplektā nav oriģinālās lodes.
Modelis: Nerf
Pieejamība:
1
Cena: 32,00€52,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Vecums: no 8 gadiem

Komplekts: blasteris, 12 bultas, instrukcija.
Darbības tālums: šauj līdz 20 m attālumam.
Kārbas izmērs (garums-platums-augstums): 29 х 7.4 х 48 cm.
Brenda īpašnieka valsts: ASV.


Spilgts blasteris NERF Retaliator padara jebkuru spēli par vēl spilgtāku un neaizmirstamu! Tagad nav nepieciešamības vienmēr šaut no viena ieroča, taču var salikt no trijiem elementiem tādu blasteri, kādu jūs gribat. Komplektā ir viss nepieciešamais patvaļīgai ieroča modernizēšanai: stobrs, noņemamā ērtā laide un nostiprinājuma rokturis. Aptvere ļauj izdarīt divpadsmit šāvienus, neuztraucoties par pārlādēšanu. Blastera Retaliator jauda ļaus jums trāpīt jebkuros mērķos vairāk par 20 metru attālumā, un tagad neviens nevarēs aiziet no jums!

Visi sērijas NERF blasteri šauj ar speciāliem patroniem, kuri atšķiras ar savu mīksto struktūru, un tas nozīmē, ka bērns spēles laikā netiks ievainots, un pats neviena neievainos.

 Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips