„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Spēle Lidojošās bumbas IMC Toys 95977IM

Spēle Lidojošās bumbas IMC Toys 95977IM

Preces stāvoklis:

Veikala ekspozīcijas prece. Nenozīmīgi bojāts iepakojums.
Modelis: IMC Toys 95977IM
Pieejamība:
2
Cena: 25,00€30,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 1.2 kg
Izmēri: 41 х 27 x 10 cm
Rekomendējamais vecums: 6+
Ražotājs: IMC Toys
Ražotājvalsts: Spānija

Jautra un dinamiska spēle, kas paredzēta 2 spēlētājiem. Elektroniskais super lielgabals šauj bumbiņas visos virzienos. Bumbiņas jāķer ar tīklu, kas piestiprināts pie jūsu galvas. Elektronisko lielgabalu izvieto uz zemes vai galda ar zināmu attālumu līdz spēlētājiem. Izaicinājums ir noķert pēc iespējas vairāk lidojošās bumbas. Tomēr tas nav viegli, jo bumbiņas var tikt noķertas tikai ar tīkliņu uz galvas. Nekādas rokas! Šai spēlē ir nepieciešama prasme un ātrums. Komplektā 10 bumbiņas. Var izmantot arī komerciāli pieejamās galda tenisa bumbiņas. Nepieciešamas 4 AA baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips