„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Jautrais vienradzis Clementoni 61293

Jautrais vienradzis Clementoni 61293

Preces stāvoklis:

Jauna. Nenozīmīgi bojāts iepakojums. Angļu valoda.
Modelis: Clementoni 61293
Pieejamība:
1
Cena: 30,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 0.5 kg
Izmēri: 26 x 32 x 18 cm
Rekomendējamais vecums: 6 mēn.+
Ražotājs: Clementoni
Ražotājvalsts: Itālija

Interaktīva mīksta rotaļlieta - vienradzis, lai spēlētu salduma pasaulē! Šis vienradzis izklaidēs bērnus ar daudziem skaņas un gaismas efektiem un ļaus viņiem viegli un saistoši iepazīt pirmos burtus un pirmos ciparus. Stimulē vizuālo un dzirdes uztveri, pilnveido valodu prasmes. Mācīšanās nekad nav bijusi tik jautra! Ar 5 interaktīvām pogām: nospiediet mazo sirsniņu uz krūtīm, lai klausītos dziesmas un izbaudītu plīša rotaļlietu apskāvienos, pieskarieties tās priekšējām kājām, lai uzzinātu sciparus un burtus ar uzjautrinošiem pantiņiem un aizmugurējām kājām, lai uzzinātu formas, krāsas un daudz jaukas dziesmas. Nepieciešamas 2 AAA baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips